Váltságdíj ​egy halottért (Jack Swyteck 5.) 13 csillagozás

James Grippando: Váltságdíj egy halottért James Grippando: Váltságdíj egy halottért

Andie Henning, a fiatal CIA ügynöknője különös emberrablót üldöz, aki egy-egy eltűnt feleségért annyi váltságdíjat követel, „amennyit a nő ér”. Ha a férj nem találja el az összeget – legyen az akár egymillió dollár –, nem várat magára a kegyetlen vég. A kiszemelt áldozat Jack Swyteck ügyvéd, akinek újsütetű, gyönyörű barátnője a gyilkos hálójába kerül. Megkezdődik a harc Mia életéért, és hamarosan az is kiderül, hogy a kreol szépség már férjes asszony. Ahogy fokozódik az izgalom, egyre több a rejtély a fogva tartott és megkínzott Mia körül: hogyan került a combjára a borzalmas sebhely? Mi rejtőzik a múltjában, amiről soha nem akart beszélni? A csinos, szőke ügynöknő is titkolózik, ezért Swyteck kénytelen életét, vagyonát kockára téve a maga kezébe venni a nyomozást. A képzett búvárokra is veszélyes floridai karsztbarlangok és zúgó vadvizek táján zajló üldözés nem várt fordulatot vesz.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Világsikerek General Press

General Press, Budapest, 2007
332 oldal · ISBN: 9789639648791 · Fordította: Erdélyi András

Hadley>!
James Grippando: Váltságdíj egy halottért

Izgalmakban bővelkedő fordulatos sztori. Ez a Jack Swyteck történet is elnyerte a tetszésemet.

Jack Swyteck sorozat · Összehasonlítás