Az ​én apukám 15 csillagozás

James Brown: Az én apukám James Brown: Az én apukám

„Sosem uncsi az én apukámmal a nap,csupa móka, kaland, igazán makulátlan.Alszom, de mosolygok a bajszom alatt,hogy ilyen szuper egy apukám van!”

Kiadói ajánlás: 0 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Pagony, Budapest, 2018
26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634103431 · Fordította: Varró Dániel · Illusztrálta: Cally Johnson-Isaac
Pagony, Budapest, 2017

sztinus>!
James Brown: Az én apukám

Varró Dani kap egy ötöst.
A mese lènyegtelen. Valamikor visszamegyek a Tescoba, elolvasni az anyukás verziót.

Éva_Bátka >!
James Brown: Az én apukám

A férjem kapta apák napjára. :D Alapvetően Varró Dani rajongó vagyok, de ez a könyv olyan lett, mintha a leadás előtti utolsó 5 percben dobta volna össze a verset bele.
Persze kicsit igazságtalan is vagyok, mert ha nem ő lenne a fordító, valószínűleg megengedőb lennék ezekkel a kínrímekkel, de mivel tudom, hogy ennél mennyivel jobbakat ír, így hiányérzetem maradt.
A rajzok egyébként gyönyörűek, és a szöveg abszolút a fiam meg az apja. :-)

Röfipingvin P>!
James Brown: Az én apukám

Jobb, mint az anyukás. De hát az apák azok már csak ilyenek xD

tollacska>!
James Brown: Az én apukám

Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki egy szívet melengető történetre vágyik. :)

Gabriella_Balkó>!
James Brown: Az én apukám

Szerintem ugyanolyan, mint az anyukás könyv. Semmi extra. A rajzok helyesek.

Pagony, Budapest, 2017
petrozy>!
James Brown: Az én apukám

Igen egyszerűen mutatja be a gyermeki kötődést, amikor még istenként tekintenek ránk a gyermekeink. Kedves szöveg Varró Dániel fordításában, bájos illusztráció Cally Jonhson-Isaactól.
Bölcsis és óvodás gyerekeknek ajánlanám.