Anatómia ​– élettan 1 csillagozás

James Bevan: Anatómia – élettan

Időről időre felmerül az igény egy olyan humán anatómia és élettan kézikönyv iránt, amely nem nehezen érthető tudományos szakkönyv, hanem értékes segítség az emberi test működése iránt érdeklődők számára. Ilyen ismeretekre van szüksége a tanulmányaikat éppen csak megkezdő fizikoterápiás szakembereknek, szociális munkásoknak, önkormányzati alkalmazottaknak, a különféle kórházi osztályok egészségügyi szakembereinek, az ápolási kisegítő személyzetnek és az iskolai vagy posztgraduális tanulmányokat folytató tanulóknak. Az anatómia-élettan illusztrált kézikönyv nélkülözhetetlen segítség orvostanhallgatók számára az alapvető ismeretek elsajátításához. Több mint 1000 orvosi szakkifejezés részletes magyarázatát tartalmazza, a fejezetek végén kereszthivatkozások irányítják az olvasót az adott témához kapcsolódó egyéb szervrendszerekhez. A kötet kiváló egészségügyi szakemberek közreműködésével készült.

Alexandra, Pécs, 2005
96 oldal · ISBN: 9633695341 · Fordította: Pollák Edit

EmmanuelleKant>!
James Bevan: Anatómia – élettan

Gyorsan elolvastam, nagyon érdekel az orvostudomány, hobbi szinten szívesen olvasok ehhez hasonló könyveket. Az érthető magyarázatokkal megírt könyvet részletgazdag illusztrációk szìnesìtik. Ajánlom mindenkinek!