700 ​teszt nyelvvizsgákra – Német 0 csillagozás

Jakab Andrea: 700 teszt nyelvvizsgákra – Német Jakab Andrea: 700 teszt nyelvvizsgákra – Német

„Ajánlom ezt a feladatgyűjteményt mindazoknak, akik nyelvtudásuk rendszerezésére, pontosítására, szókincsük bővítésére törekszenek. Elsősorban a középfokú nyelvvizsgák követelményszintjének megfelelő teszteket tartalmaz könyvünk, de haszonnal forgathatják mások is. Akik magasabb szinten beszélik a német nyelvet, használhatják ismétlésre, tudásuk szintentartására, akik még nem rendelkeznek középfokú nyelvvizsgával, sok ismeretlen nyelvtani fordulatot ismerhetnek meg. Szeretném, ha a megoldások ellenőrzése során az esetleges hibák okát is megkeresnék. Fontos, hogy a példamondatok jelentésével és nyelvtani szabályival is tisztában legyenek a tanulni vágyók. A feladatok megoldásához eredményes és kitartó munkát kívánok.” A Szerző

Black & White, Nyíregyháza

Hessky Regina (szerk.): Virágnyelven – Durch die Blume
Szablyár Anna – Fazekas Johanna: Német szókincskönyv
Dudás Ildikó: Készülj velünk, vizsgázz velünk!
Bedő Éva: Német felvételi és érettségi feladatgyűjtemény
Kiscelli Piroska – Kiséry István (szerk.): Német-magyar nyelvvizsgaszótár
Günter Schroeder – Iker Bertalan (szerk.): Turisztikai szótár – Német-magyar / Magyar-német
Fehér Dezsőné: Dialoge
Szalai Elek: Német tesztek nyelvvizsgákra
Győri-Nagy Sándor – Kelemen Janka: Bildbeschreibung für Deutschlehrer und Deutschlerner
Einhorn Ágnes – Petneki Katalin – Szablyár Anna – Zalán Péter: Érettségi, felvételi nyelvvizsga tesztek – Német