Buy ​Me, Sir 1 csillagozás

Jade West: Buy Me, Sir

They call him the puppet master.
They say he’s dirty, dark and dangerous.
And they’re right.
He’s everything they say he is, and more.
So much more.

Alexander Henley has no idea I exist. No idea whatsoever how much I want him.
But that’s all about to change.
Because if there’s one thing I know about the puppet master, it’s that he pays well to pull women’s strings.
And I’m going to be his next purchase.

Eredeti megjelenés éve: 2017

438 oldal · ASIN: B06XQNJXRK

csillagka>!
Jade West: Buy Me, Sir

Maradok tisztelettel.
Tegnap előtt már vakaróztam, egyszerűen semmi nem csúszott, egész nap a goodreads-et bújtam, hát ha megtetszik valami. Nem találtam semmi, ami akkor a legkisebb mértékben is érdekelt volna. Kicsiny olvasói válság vihar (csak 8 óra) aztán átjöttem a molyra, hátha valami újra olvasott jobban csúszik, megnéztem az előzményeimet és rájöttem Jade West több könyve is olvasatlanul áll a könyvtáramban. Fél éve olcsón bevásároltam 0,99 cent nem ár érte. Olvasói válság vége. Egyszerűen rajongók ezért a hölgyért, akit még szinte senki nem fedezett fel a molyon, pedig szerintem az egyik legjobb BDSM szerző. Harmadik könyvét olvasom tőle, egy harmadik élethelyzetet, harmadik személyiség jegyeket, harmadik történet amelyekben nincsenek ismétlődő sablonos klisék. Oké azért nincs új a nap alatt, ezek a szereplők élnek, éreznek, gondolkodnak, és minden kemény részlet valahogy természetes, szerethető szörnyeket alkot. Alexander egy negyvenes mocskosul gazdag ügyvéd, aki mocskosul gazdag ügyfeleit mossa ki a mocskosul szemét helyzetekből. Természetesen iszonyú jól végzi a munkáját, amihez azért néha több gyomor kell mint tudás, a feszültséget kurvák fojtogatásával vezeti le, oxigén elvonás ellenőrzött körülmények között. (harmadik könyvemben van ilyen jelenet, még mindig nem értem, miért is érez bárki erre késztetést) Lisa 18 éves árva, akire maradt másfél éves kis tesója gondozása a szülei halálos balesete után, ami azért nem egészen igaz, mert a feladatott Dane a meleg barát vállalja magára, míg Lisa dolgozik mint takarító Alex családi cégénél. Igazi brazil szappan opera helyzet, mégis valami egyedi, a legkevésbé sem nyálas, motivációkkal, háttérrel keményen megtámogatott könyv ez. Olvassátok, mert iszonyú kíváncsi lennék, más is érzi ezt a rezgést Jade-el szemben mit én, vagy tényleg ő csak az én fekete lyukam.