Idő ​Istennek 3 csillagozás

A Belső Ima Útja
Jacques Philippe: Idő Istennek

Tanulhatóan és taníthatóan átadott imatapasztalatról szól ez a könyv. A belsõ ima az a „szûk kapu”, amelybe vezet minket a mennyek országába, elengedhetetlen eszköz ahhoz, hogy hiteles keresztény életet tudjunk élni, megismerjük és megszeressük Istent.

Eredeti cím: Du temps pour Dieu – Guide pour la vie d'oraison

122 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638676515 · Fordította: Csaba Ildikó
122 oldal · puhatáblás · ISBN: 9630019329 · Fordította: Csaba Ildikó

AnitaZoé P>!
Jacques Philippe: Idő Istennek

A sok izgalmas regény mellett mindig jó egy kis lelkiségi irodalmat olvasni. Jó volt arról olvasni, hogyan is csendesüljünk el. Mert amennyit rohangálunk egész életünkben csoda, hogy nem őrülünk bele. Jó néha letenni ezeket, és megpihentetni a lelkünket.

Szent_Habakuk IP>!
Jacques Philippe: Idő Istennek

Talán egy kicsit több konkrétumot vártam tőle, egy kissé gyakorlatibb bevezetést a misztikus imamódba. De nem akarok igazságtalan lenni: akik most ismerkednek ezzel a mélyebb imádsággal, azoknak nagyon remek bevezetést és eligazítást ad.

ritusss P>!

Ha Istennel törődünk, Ő majd törődik a mi dolgainkkal, sokkal jobban, mint mi magunk.

ritusss P>!

Hogyan állíthatjuk, hogy szeretjük Istent, ha nem járunk el hűségesen az imádság randevúira?