Nagy ​kaland kistányéron 13 csillagozás

Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

A repülő csészealj szárnyai roppant nagyra nőttek. Egyre gyorsabban és gyorsabban csapdostak. Fölszökkent az égbe, olyan magasra, hogy a Föld távolodni kezdett… Még beszélgetni sem lehetett, pedig az óra nagyon unalmas. Natalie már alig várja a kicsengetést. Ám egyszer csak mit vesz észre! Valaki integet neki. Mégpedig egy cserepes virág alatti tányérkából! A különös lény nagyon kicsi, ám egy kis varázslat segítségével Natalie mégis vele repülhet a szárnyakat növesztő csészealjban. Az űrből érkezett barátja elviszi őt otthonába, majd vissza a Földre. Lesz mit mesélnie az osztálytársainak!

Eredeti megjelenés éve: 1997

Animus, Budapest, 2004
64 oldal · ISBN: 9639563048 · Fordította: Csatári Ferenc

Radics_Végh_Ivett>!
Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

Aranyos kis rövid mese a képzelet szabad szárnyalásáról. Mivel egy kisgyerekről szól, ezért a gyerekek könnyen a helyébe tudják képzelni magukat.

Hópihe>!
Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

Helyenként kicsit össze vissza volt. Próbálta aranyos lenni, ami lehet hogy a kisebb korosztálynak tetszik, de azt hiszem én már kinőttem belőle. :/

Chris >!
Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

Aranyos mese a szerzőtől, kicsit olyan, mint mikor a mi Évánk (a Janikovszky) írt kisebbeknek. Persze, abban nem volt szörnyike, meg McDonalds, de a főhős ugyanolyan átlagos kisiskolás, így bármelyikükkel azonosulhat(t)unk.

Lissa>!
Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

óóó én ezt úgy szerettem kiskoromban :). Fogalmam sincs, hogy miről szól, de akkor nagyon szerettem.

Piratgirl26 P>!
Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

Nagyon szerettem kicsiként Jacqueline Wilson könyveit, tavaly párat már újraolvastam. A Nagy kaland kistányéron könyvet most olvastam először, számomra – felnőtt fejjel – csalódás volt sajnos.
A főszereplőnek, Nataline-nek nem hisznek az osztálytársai, mert mindig meséket talál ki. spoiler A kis szörny nagyon cuki volt, főleg amikor magával vitte a bolygójára.
Aranyos kis történet gyerekeknek.

KatieV I>!
Jacqueline Wilson: Nagy kaland kistányéron

Az írónő könyveit szerettem kisebb koromban, de ez szerintem már akkor sem tetszett volna túlságosan. Elég ostoba kis történet, se füle, se farka.