Kettős ​játszma / Komisz lányok 9 csillagozás

Két regény
Jacqueline Wilson: Kettős játszma / Komisz lányok

Ruby és Garnet megszokták, hogy minden körülmények között együtt cselekedjenek. Ám Ruby merész tervekkel áll elő… Be kell látniuk, hogy bár egypetéjű ikrek, nem lehetnek mindig mindenben egyformák.

Animus, Budapest, 2007
296 oldal · ISBN: 9789639715585 · Fordította: Damokos Kata

Dextiny>!
Jacqueline Wilson: Kettős játszma / Komisz lányok

Nagyjából ezzel a könyvvel kezdődött az olvasás szerelmem. Emlékszek hogy annak idején valamelyik karácsonyra kaptam, és még aznap este elolvastam az első történetet egyhuzamban.
Az ikrek története volt a kedvencem, a Komisz lányokat bár szintén jó párszor olvastam, sosem tudta teljes mértékben elnyerni a tetszésem.
Most viszont, ahogy idősebb fejjel is elolvastam a sztorit, nos… Egészen megfordult a felállás, és Mandy történetét jobban élveztem :D
Ruby valami elképesztő módon irritált és idegesített, míg a másik történet csak reális volt, és több komolyabb témát is elénk tárt.

klaraboglarka P>!
Jacqueline Wilson: Kettős játszma / Komisz lányok

Nem sokra emlekszem a konyvbol sajnos, csak arra, hogy elveztem olvasni a apamek kadjaban, amit kibeleltem takaroval. A kedvenc irom volt akkor Jacquen Wilson, es az osszes konyvet elolvastam amit o irt, es benn volt a konyvtarban (sajnos nem volt sok)