Gyermekszületés ​természetfeletti módon 6 csillagozás

Isten ígéreteinek megtapasztalása a fogamzásra és a szülésre vonatkozóan
Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon

Most, ​amikor a népességfogyás átlépte a kritikus lélektani határt, sokakat foglalkoztat a kérdés, hogy miként lehetne ezt az áldatlan folyamatot megfordítani. A magyar családok a legkülönbözőbb területeken találják meg indokaikat, hogy miért is ne vállaljanak (újabb) gyermeket. Ezekben az „indokokban” a közös tényező: a félelem! A terhességet és a szülést legtöbben úgy könyvelik el, mint betegeskedések és állandó hangulatváltozások idejét, melyet egy tizenkettőtől huszonnégy órán át tartó fájdalmas és kemény vajúdás kell, hogy kövessen. Sok asszonnyal azt is elhitetik, hogy nem is eshetnek teherbe. Mások a megtermékenyülést követően fájdalmas vetélésen mennek keresztül. Ezekről már mindenki hallott. Most azonban olyan információkhoz jut hozzá a nyitott szívű olvasó, amelyek megszabadítják a félelmeitől, és igazi bátorítást hoznak számára. És ez a könyv nem csupán nőknek, asszonyoknak szól, hanem a férfiak számára is egy nélkülözhetetlen kézikönyv… legalábbis azok szerint, akik már… (tovább)

Eredeti cím: Supernatural Childbirth

Adonai, Győr, 2011
128 oldal · ISBN: 9789634409564 · Fordította: Hajekné Bolla Borbála
Adonai, Győr, 2002
128 oldal · ISBN: 9634409563 · Fordította: Hajekné Bolla Borbála

inci81 P>!
Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon

Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon Isten ígéreteinek megtapasztalása a fogamzásra és a szülésre vonatkozóan

Akkor bukkantam rá erre a kis könyvecskére, amikor még a fiammal voltam várandós.
Lelkileg sokat jelentett, megerősített, pozitív irányba terelte a gondolataimat. Segített, hogy arra koncentráljak, hogy minden rendben legyen és így lett.

Nem csupán a fiammal töltött várandós időszakban olvastam, hanem akkor is, amikor a lányomat vártam. Ekkor is ugyanazt a jó hatást éreztem.

Nem tesz csodákat, de tény, hogy számomra sokat jelentett ez a könyv.

ilendi>!
Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon

Nagyon értékes hiánypótló írás annak, aki hisz. Csak azt sajnálom, hogy nem olvastam az első terhességem előtt/alatt.

Kecsüszo_geiko>!
Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon

Nos, ehhez a könyvhöz mindenképpen szükségeltetik a bibliai értelemben vett valódi hit. Akkor működik. Nemcsak gyerekszületéshez és nem csak nőknek tanít valami hasznosat. Megtanulható belőle a hit mozgósításának gyakorlata. Azért előtte nem árt, ha tisztában vagy a valódi hit értelmével és mibenlétével.
„ A hit pedig a nem látott dolgokról való meggyőződés és a reménylett dolgok valósága”
(Zsidókhoz írott levél 11.1) ;-)