Testkontroll ​vegetáriánusoknak 6 csillagozás

A Hay-módszer és az egészséges táplálkozás
Jackie Le Tissier: Testkontroll vegetáriánusoknak

Kathryn Marsden könyvei több millió példányban keltek el világszerte. Magyarországon a harmincnapos egészségkúra című kötete aratott nagy sikert. A táplálkozástudományi szakember ebben a könyvében az élelmiszerek megfelelő társításával, közismertebb nevén a testkontrollal igyekszik segíteni a vegetáriánus életformát választott olvasóknak. A kötetben nemcsak a bőséges elméleti taglalást találunk, hanem rengeteg receptet, ételsort és konkrét étrendet is. Sokan hirdették már, hogy fogyni szenvedés nélkül is lehet, Kathryn Marsden módszerével viszont egyenesen élvezet. Az alkalmazott diéta teljesen veszélytelen, hatása pedig a hosszú távú.
„Mindenkinek szívből ajánlom, aki elkötelezte magát az egészséges életmód mellett. Jackie Le Tissier Marsden eredményei magukért beszélnek” /Dr. Stephanie Harker/

Alexandra, Pécs, 2002
236 oldal · ISBN: 963368112X · Fordította: Tasi Zsuzsánna

eeszter>!
Jackie Le Tissier: Testkontroll vegetáriánusoknak

Jackie Le Tissier: Testkontroll vegetáriánusoknak A Hay-módszer és az egészséges táplálkozás

Nagyon eredeti receptek vannak benne, de nekem nem sokáig megy ez az elkülönített étkezés (amikor külön kell enni a szénhidrátot, zöldséget, stb…)