Vad ​játszma (Santangelo 2.) 19 csillagozás

Jackie Collins: Vad játszma Jackie Collins: Vad játszma

A Kockázat felejthetetlen hősnője, Lucky Santangelo egy párduc méltóságával vonult végig Las Vegas-i kaszinója termein: puhán, fenségesen, harcra készen. Azon az éjszakán döbbenetes kaland vette kezdetét, vad és veszélyes szenvedélyekkel, szexszel, bosszúvággyal teli vad játszma. A dekadens kaliforniai luxusvilágból Párizson, New Yorkon és egy görögországi szigeten át vezető útján Lucky harcba száll apja becsületéértk, a saját, kíméletlen diadaláért, s egy bizonytalan kimenetelű, fantasztikus szerelemért. Riválisai: egy hidegen számító hollywoodi feleség…, egy férjfaló, kokainista milliomosnő…, egy megcsömörlött mágnás, akit már csak a hatalom érdekel…, egy félőrült, vérszomjas gengszter. De Lucky igazi szerencsejátékos, igazi szerető, vaskezű üzletasszony, aki uralkodásra és győzelemre született… A nyolcvanas évek végi Amerika nagyszabású regénye a Vad játszma (a Kockázat folytatása), tele sziporkázással, erotikával, izgalommal.

JLX, Budapest, 1997
606 oldal · ISBN: 9633050596 · Fordította: Gálvölgyi Judit
I.P.C., Budapest, 1991
670 oldal · ISBN: 963793023X · Fordította: Gálvölgyi Judit

Juhasz_Erika>!
Jackie Collins: Vad játszma

A Kockázat folytatása, ugyanolyan pörgős, ugyanolyan jó olvasmány.

Gaby33>!
Jackie Collins: Vad játszma

Még mindig teljesen magával ragad Jackie Collins stílusa. Szeretem, ahogy a sok szálon futó események szépen lassan összeállnak a könyv végére, egy teljes egésszé. A szereplők közül nagy kedvenceim lettek Lenni és Lucky, nagyon jó kis párosítás. És persze olyan negatív szereplők is voltak, akiket igazán nem kedveltem, de ezek meg kellene az ilyen típusú könyve. Azt hiszem folytatom az újraolvasást:D

Santangelo sorozat · Összehasonlítás