Bosszú (Santangelo 10.) 8 csillagozás

Jackie Collins: Bosszú

Lucky ​Santangelo még mindig a topon van, gyönyörű, híres, erős, érett nő, a férje imádja. Lánya, Max Európában modellkedik, keresi az útját egy szerelmi csalódás után, de kiderül, hogy az olasz divatdiktátorok sem hordozzák a tenyerükön csak azért, mert fiatal és szép. Fia, Bobby üzletemberként sikeres, inkább a háttérből irányítja klubjai életét – ennek ellenére valakinek nagyon szúrja a szemét, ugyanis kelepcébe csalják, és egy el sem követett gyilkosságért börtönbe kerül. Drog, szex, szerelem, gyűlölet, bosszú és halál – a nagyívű, szenvedéllyel átfűtött családregényben Lucky ismét kezébe veszi az irányítást. És bár tragédiák a gazdagokkal is megtörténnek, Lucky megint bebizonyítja, hogy nem érdemes megszívatni egy Santangelót.

40 ország – 500 millió példány – ennyien rajonganak Jackie Collins regényeiért, amelyekben félelmetes pontossággal örökítette meg az amerikai elit életét.
A 2016-ban elhunyt Jackie Collins utolsó regénye méltó lezárása a Santangelo… (tovább)

Erawan, Budapest, 2016
Erawan, Budapest, 2016

zsanna525>!
Jackie Collins: Bosszú

Igen-igen-igen!!!! Már nagyon vártam egy újabb Lucky történetet!!!

Rooxy>!
Jackie Collins: Bosszú

Olvasmányos történet, de nekem az írónő többi könyvéhez képest kicsit unalmas volt.
Bővebben: http://ilovebooks.blogger.hu/2019/01/15/jackie-collins-bosszu

Kitti_Szurovecz IP>!
Jackie Collins: Bosszú

Jackie Collinsnak köszönhetem, hogy én is regényszerző lettem. 13 évesen vettem a kezembe az első könyvet tőle (Amerikai sztár) és teljesen megbabonázott. Később, amikor már tudatosan készültem a regényírásra, sok-sok cselekményvezetési módszert tanultam tőle, általa. Ez a nő számomra míg élt, IKON volt, és most, hogy már nincs köztünk, LEGENDA. Nagy álmom volt, hogy egyszer interjút készíthessek vele. Sajnos már nem válhat valóra. És hát a Bosszú… élveztem minden sorát és rossz volt úgy becsukni a könyvet, hogy nem lesz több Lucky – sztori. Köszönöm Fejős Évának és az Erawan Kiadónak, hogy magyarul is elolvashattam! <3

Lucy_Saint>!
Jackie Collins: Bosszú

Lucky Saintangelo és jackie collins rajongóknak alap. Nem reméltem, hogy magyarul is olvashatom az utolsó kötetét az írónőnek. Köszönet érte a kiadónak.
Csak remélni merem, hogy a korábbi Magyarországon még meg nem jelent könyvei is kijönnek.

Cherrytree P>!
Jackie Collins: Bosszú

Nehéz búcsút mondani Gino Santangelonak, a Kosnak. Nehéz tudomásul venni, hogy Jackie Collins sincs már közöttünk, így nem lesz már több Santangelo-story.
Lucky révén kedveltem meg az erős női karaktereket igazán, az ő személyisége, karaktere számomra különleges. El kell ismernem, Jackie Collins szókimondó, nem túlcsicsázott, de nagyon is életszagú történetei az első olvasásra megfogtak! Van bennük valami, ami megragadott, de még nem tudom pontosan megfogalmazni, mi az. A Csak rock volt az első regénye, amit olvastam, de rég is volt! :)
Ez a regény valóban méltó lezárása a Santangelo-sagának, és az írói életműnek. Örülök, hogy magyarul is megjelent!

Lucy_Saint>!

Hadd világosítsalak fel a Santangelók filozófiájáról: ha valaki szívat, szívatsd vissza. Szemet szemért. Az utcai igazságtétel uralkodik.Hívő vagyok.

637. oldal, Epilógus