Merj ​nyerni! 8 csillagozás

Jack Canfield – Mark Victor Hansen: Merj nyerni!

A Merj nyerni! megmutatja, hogyan kell ezt csinálni – megtanít nyertes módjára gondolkodni, mert valójában az vagy, és rávezet, hogyan hozhatod ki magadból a legtöbbet. Vedd a bátorságot, győzd le félelmeidet, fogadd el az élet kihívásait… és nyerj!

Jack Canfield számos könyvet írt az önbecsülésről, és e témában indított szemináriumait több mint félmillió ember látogatta világszerte.

Mark Victor Hansen népszerű előadó, gyakran szerepel a médiában. Kettejük nevéhez fűződik a New York Times bestseller-listájának élére került Erőleves a léleknek sorozat, valamint az Aladdin faktor.

Bagolyvár, Budapest, 2006
216 oldal · ISBN: 9789639447530 · Fordította: Meskó Krisztina

Papírtigris
Jack Canfield – Mark Victor Hansen: Merj nyerni!

Sok ugyan az amerikai önsegítő könyv, de nekem sok év alatt ez tetszett a legjobban.

Sebestyén_Péter
Jack Canfield – Mark Victor Hansen: Merj nyerni!

A könyv első fele mindenkinek hasznos lehet. Ez a rész nagyon elgondolkodtató.
A második inkább csak az üzletembereknek szól.

Lione

Ne azért házasodj, hogy együtt légy társaddal „jóban, rosszban"! Házasodj azért, hogy „egyre jobban" légy vele együtt!

Kapcsolódó szócikkek: házasság
Lione

A hétköznapi emberek azért kapják a sorstól a hátrányokat, hogy különlegessé váljanak.

Lione

A sírig tartó szerelem abból a hitből táplálkozik, hogy sírig fog tartani.

Lione

Egy lelki stresszel foglalkozó szakember a következőket mondta a jó közérzetről: „Csupán két elv létezik: (1) ne izgasd fel magad csekélységeken, és (2) minden csekélység."

Lione

Ha továbbra is abban hiszünk, amiben eddig, továbbra is azt érjük el, amit eddig.

Lione

Foglalkozz a luxussal — ami létszükséglet, az magától jön.

Lione

Mindannyian hőmérők vagy termosztátok vagyunk. Vagy valaki másnak jelezzük a hőmérsékletet, vagy saját magunknak. Légy termosztát, irányítsd a saját életedet, érzelmeidet, érzéseidet és azt, ahogyan megéled a körülményeket!

Lione

Gondoskdnunk kell energiáink egyenlő elosztásáról a különböző életterületek között.

Lione

A nagy feladat világunkban nem az, hogy jobbá tegyük a dolgokat, hanem hogy jobbnak lássuk őket.