Szerelem ​hirdetésre 75 csillagozás

J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

Kori élete fordulóponthoz érkezik. Férje és szülei meghalnak, munkahelyét elveszíti, egyedül marad a világban, és csak legjobb barátnőjére számíthat. Életét eddig családja szabályai szerint élte. A tragédia után minden megváltozik körülötte.
Vajon hogy éli meg a hirtelen jött függetlenséget?
Megtakarított pénzéből utazni szeretne, a helyszínt csukott szemmel választja ki a földgömbre bökve, de halott férje ezt a tervét is meghiúsítja.
A lány régi életét maga mögött hagyva fejest ugrik az ismeretlenbe, és munkát vállal egy kanadai farmon. A farm tulajdonosa, a jóképű Christopher Walker, aki egyedül neveli kislányát. Hamar kölcsönös vonzalom alakul ki köztük.
Vajon túléli kapcsolatuk a múlt szellemeinek felbukkanását? Van esély újrakezdeni egy tragédiák sokaságával teletűzdelt életet?

J. K. Smith humoros jelenetekben és érzelmekben gazdag könyve ezekre a kérdésekre keresi a választ, és elvezeti az olvasót egy olyan világba, ahol a család és az összefogás a legfontosabb érték.

Álomgyár, 2017
Álomgyár, 2017

Nikolett0907 P
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

„Az életüket megtöltötte a béke és a boldogság.”

Őszintén szólva nagyon kellemesen csalódtam.
Többnyire a „nyári limonádénak” nevezett történeteket nem szeretem, mert hamar megunom őket.

Számomra az első egy könyvben, hogy a történet helyén legyen, kellő romantika, izgalom, erotika, humor és sajnos vagy sem a brutalitást is imádom.

Ebben a kötetben, a fent felsoroltak közül, mindegyik tényező megtalálható, és ezen igen csak meglepődtem.

Egyértelműen kellemes kikapcsolódást nyújtott a számomra, értékeltem a humort, sokszor felnevettem, vagy elmosolyodtam.
A cselekmény szálat, egy kellemes folyó sodrásával tudnám jellemezni, egy – egy apró vízesés szerű megtöréssel.
Érdekesnek találtam főszereplőnk karakterét, érthető okok miatt az elején egy visszafogottabb lelkületű, majd később egy igazán karakán hölgyeményt ismerhettem meg.
Bár, néhol volt egy olyan érzésem, szívesen megráznám, főleg a vége fele, kicsit túlzónak éreztem és nem volt „fer” ahogy viselkedett, de hamar túlléptem rajta és mosolyogva folytattam utamat a történésekkel.
A bikánk ebben a kötetben nagyon édesre sikeredett, olyannyira, hogy a haj és szemszín nem stimmel, de ezen felül, mint kívül, mint belül megtaláltam álmaim férfiát.
Imádom az ilyen típusú hímeket és ami a legjobb van humora…nekem is kell egy ilyen példány…(csak a párom ne olvassa) :D

Okom panaszra nincs, szerettem és szeretem most is.
Akárhányszor egy könnyedebb kalandra vágyom elő fogom venni és újra élem.

Kedves Írónő!

Még nem olvastam ez előtt a tollad által szőtt „meséket”, de nagy örömömre szolgálna, ha hamarosan megörvendeztetnél egy újabb, friss kötettel….sűrűbb kikapcsolódásra vágyom. :)

Köszönöm, hogy létre jött ez a kis csoda és csak fantáziában gazdag időszakot kívánhatok!

Ajánlom, kedvenc!

J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

Jesszumpepi! Annyira le vagyok most döbbenve. Szerelmes lettem a történetbe. Megy is rögtön a kedvenceimhez és a kívánságlistámra is felkerül. Kell belőle egy példány a polcomra. Elkerülhetetlen, azt hiszem.
Hogy lehet ennyire jót kitalálni? Maga a sztori is imádni való, na de a karakterek jöttek mellé és pluszba még ez a kidolgozás is. Felülmúlhatatlan, hogy végre kijelenthetem, hogy abszolút kellemesen csalódtam egy magyar írónőben. 5 csillag!!!! Pedig annyira bátortalanul kezdtem neki. Jó, hogy már az elején megfogott a fülszöveg, de az nem garancia már semmire. Főleg, hogy sok fülszöveg nem fejezi ki mit is takar igazából az adott könyv. De itt minden rendben volt.
Szerelem első olvasásra!
Barátság, család, szerelem és humor egyvelege, megfelelő mértékben egy kis dráma. Számomra tényleg tökéletes egyensúlyban tálalva.
Kori és Chris nagyszerű párosítás volt. Holly egy elragadó, kis cserfes forgószél. Igazából még rengeteg szereplőt sorolhatnék, akik bearanyozták most a napomat, de nem teszem. Szívem szerint most futnék neki az újraolvasásnak, ennyire tetszett.

Niitaa P
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

"Amikor először megláttam ezt a könyvet, csak mosolyogni tudtam. Már ránézésre látszik, mennyire kis aranyos. A vidám színek, az egyszerű, de aranyos borító és a cím. Akkor még úgy tovább is mentem mellette, noha nagyon figyelemfelkeltő volt. Aztán drága @BarbyMalik0112 barátnőm elolvasta és az adott reakciójából ítélve tudtam, hogy nekem is szükségem lesz erre a könnyed olvasmányra. Így belevágtam.
(…)
Egyszerűen imádtam! Rég olvastam már ennyire aranyos és humoros történet.Az írónő egyszerűen fantasztikus tehetséggel van megáldva. Már alig tudom kivárni a folytatást. Pontosan ezért szeretem az Álomgyár kiadót: esélyt adnak a friss íróknak is, segítik őket végig a teljes folyamatban. Hiszen ezeket a kéziratokat kár lenne veszni hagyni. Akkor most egy kedvenc könyvvel szegényebb lennék.
A Szerelem hirdetésre egy igazán nyári olvasmány, amit napfényben fürödve egy kis limonádéval előkap az ember, s elmerül ebben a csodálatos világban, majd csak akkor képes kiszakadni belőle, mikor az utolsó oldalig elolvasta. Utána pedig feltöltődve, mosolyogva folytatja a napi teendőit. Köszönöm, hogy részese lehettem kanadai farmnak, a Walters családnak!"

A teljes értékelést itt érhetitek el: http://niitaabell.blogspot.hu/2017/08/j-k-smith-szerele…

Sippancs P
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

Egészen a tegnapi napig nem igazán voltam meggyőződve arról, hogy nekem ezt a könyvet olvasnom kell (lsd. harsány borító). Aztán egy értékelés hatására késő délután elkezdtem, és már csak azt vettem észre, hogy 11 óra, és elrepült 200 oldal…
Fantasztikus könyv! Letehetetlen, tele szájjal vigyorgós, cukin romantikus. Gyakorlatilag már a fülszöveget elolvasva tudod, hogy mi lesz a végkifejlet, de annyira könnyű beleélni magad a cselekménybe, és megszeretni a szereplőket, hogy ha lehetne, egy szuszra olvasnád végig az egészet. Ehhez az is hozzájárul, hogy az írónő stílusa fiatalos és gördülékeny, és a történet is két szemszögből kerül elmesélésre. Plusz ott vannak még az olyan egyebek is, mint a vidéki környezet, az eltérő kultúrákból adódó humoros helyzetek, egy 4 éves kislány, a maga cserfességével és szerethetőségével, egy cuki kiskutya, lökött mellékszereplők…
Összességében hatalmas pozitívum volt ez a könyv számomra, főleg úgy, hogy elsőkönyves magyar írónőről beszélünk.
Bátran ajánlom a romantika rajongóinak!

Tünde_JLT I
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

Fiatalos történet, amely kikapcsolódást nyújt a nyári estéken.
Minden sora megeleveníti az egyszerű vidéki hangulatot.

J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

"Képtelen vagyok értelmes, összefüggő mondatokba foglalni, hogy én mennyire is imádtam ezt a könyvet. De azért megpróbálom. :D Már nagyon kíváncsi voltam a történetre, felkeltette a borító, és a fülszöveg az érdeklődésemet, de igazán csak a sok pozitív vélemény győzött meg arról, hogy merjem elkérni az Álomgyár kiadótól. Itt is szeretném nekik megköszönni, hogy eljuttatták hozzám ezt a csodát, nagyon hálás vagyok! ♥

Akik egy könnyed kikapcsolódásra vágynak, sok-sok romantikára, egy humoros, vicces sztorira, azoknak J. K. Smith: Szerelem hirdetésre c. könyvét ajánlom meleg szívvel! :)"
Bővebben: http://bookwormsbookshelfs.blogspot.hu/2017/08/j-k-smit…

vikcs P

" Kedves J. K. Smith!

Te eddig hol a fészkes fenében voltál?? De komolyan! Neked már rég írnod kellett volna egy tucat regényt, szóval, hogy képzeled, hogy még csak most jöttél a köztudatba?! Ejnye, azt hiszem fontos megbeszélni valónk lesz egymással…

Félretéve a viccet, tényleg úgy gondolom, hogy ez egy fantasztikus könyv volt (egy nap alatt be is faltam), konkrétan ledöntött a lábamról, hiszen egész nap csak feküdtem az ágyon és olvastam. Nem bírtam abbahagyni, muszáj volt olvasnom. Annyira megnyerő az írónő stílusa, a humor, amivel megfűszerezte a lapokat, a megelevenedő hétköznapi élet monológjai és helyzetei mind sajátos, családias hangulatot varázsoltak a szemünk elé és a szívünkbe is.

A szereplőket teljesen élethűnek éreztem. Együtt nevettem Andi szörnyű poénjain és beszólásain, éreztem Kori fájdalmait és hihetetlenül aranyos, romantikus perceit Chrissel. Imádtam Holly-t, legszívesebben én is megölelgetném, valamint ott van még Cuki, a kutyus… na, őt szimplán csak hazahoznám. :))
Nagyon nehéz lenne választani kedvencet, mégis Andit mondanám, aki feldobta a könyv hangulatát, eszméletlenül nagy és szemtelen szája van :)
Christian Walker pedig egy remek pasas, aki megérdemli a boldogságot, számomra egy nagyon szimpatikus karakter volt…főleg mikor hiányos öltözetben volt.. jajj, naaa! Csak képzeljetek el ti is egy magas, helyes és kidolgozott izmokkal rendelkező farmert, ahogy feszít lóháton… nem rossz, mi?!"

És egy nagy kérdés: Miért csak 5 csillagot lehet adni???

Bővebben a blogomon: http://konyvmaniablog.blogspot.hu/2017/11/j-k-smith-sze…

Lazacc
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

Veszélyes dolog éjfél tájban egy üveg Merlot-val az arcban elvenni a könyvkupac tetejéről ellenőrzés nélkül az első könyvet…
Amikor másnap reggel rájöttem, milyen könyvnek spoiler a csapatnak. Az egyetlen jó benne, hogyspoiler vele haladni.
MIUTÁN kiolvastam, akkor spoiler a százalékot.
Meg is spoiler ennyire népszerű????
Szerintem:
Egy jó ötlet és nagyon gyenge megvalósítás. Ordít a spoiler könyve.
Legfőbb spoiler nézőpontból ír mindent, spoiler volna hozni, hogy az spoiler meg.
A másik nagy hiba, hogy a spoiler elég lenne. Mindezt 310 oldalon…
Nekem a harmadik bajom a Kori spoiler ellentét. Aspoiler állat, a spoiler

K_A_Hikari P
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

„Mindenki megérdemel egy családot.”

Ha van valami, ami ennek könyvnek tuti erőssége, az a humor.
Rég nevettem ennyit olvasás közben.
(…)
Egy szó, mint száz, sokkal jobb volt, mint vártam.
Könnyed, romantikus, humoros…kicsit néha túl drámai, a vége felé pedig kevesebb rózsaszín cukormázzal is beértem volna, de kit érdekel?
Elég valóság van a mindennapokban, kell néha ez az álomvilág is.
Kanada pedig felkerült a bakancslistámra. Egyszer jó lenne eljutni ilyen helyre igazából.

Bővebben:

Deziréé
J. K. Smith: Szerelem hirdetésre

Alig vártam már, hogy elolvassam ezt a könyvet és végre megtudtam miért szeretik ilyen sokan. :)
Nagyon jól szórakoztam olvasás közben. Remek humorok érzéke van az írónőnek. Rég éreztem magam így egy könyv miatt.
A vége teljesen más színben tüntette fel előttem a könyvet. Azért ilyen izgi és megdöbbentő jelenetekre nem számítottam. Nagyon jó volt. Olyan fordulatok voltak benne, amire nem gondoltam, hogy meg fognak történni.
Örülök, hogy elolvastam. Várom a következő történeteket.

BarbyMalik0112

– Miért rúgtál bokán? – törölgette a szemét a férfi.
– Csak hogy érezd a törődést.
– Ja, már értem. Akkor kösz, hogy ilyen erősen törődsz velem.

Fangirl033 P

Van olyan tárgy, amihez ragaszkodik az ember.

Niitaa P

Eddig minden oké. Megy ez neked, Chris. Gyerek alszik, a kutya épp most pisili le a rózsabokrot, semmi gáz. Megoldod. És láthatóan meg is hülyültél, mert itt beszélgetsz magaddal.

Fangirl033 P

Néha hagyni kell, hogy a másik egyedül elinduljon céltalanul, hogy kitombolja magát.

Mimi_Taylor I

– Akkor mától minden nap ezt fogom hordani.
– Nekem jó, majd szólok, ha már büdös vagy – …

zuna19 P

– Oké, megvárom, amíg befejezi a röhögést, addig leülök Holly mellé a szénabálára. Neki legalább tetszik. Holly – kiabált oda a kislánynak Kori –, milyen a csizmám?
– Csúcsszuper! Apa, én is kapok olyat?
– Na, látja, maradikám. Csúcsszuper surranóm van, úgyhogy most felpattanok a musztángom hátára, és ellovagolok a naplementében.

zuna19 P

– Tessék, olvasd! – fordította Kori Andi felé a gépet.
– Ühüm, faja. Megint agyfagyásod van? Annyit tudok angolul, hogy I love you, meg, hogy Kiss me.

zuna19 P

– Kezdj el egy tanfolyamot, nem mászkálhatsz nyelvtudás nélkül a világban.