Harry ​Potter (Harry Potter 1-7.) 44 csillagozás

A teljes sorozat
J. K. Rowling: Harry Potter

A többszörös díjnyertes, nemzetközi besztszeller Harry Potter sorozat mind a hét e-könyve egyetlen letöltéssel elérhető, Olly Moss lenyűgöző borítógrafikájával. Élvezd Te is a történeteket, amelyek több millió olvasó képzeletét ragadták meg a világ minden táján!

Eredeti mű: J. K. Rowling: Harry Potter (angol)

Pottermore, 2016
3666 oldal · ISBN: 9781781103821 · Fordította: Tóth Tamás Boldizsár

hila

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Biztos rosszul lett a bagoly, ami a levelem hozta. Csak ez történhetett.

gater

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Lassan 30 évesen még mindig várom a levelem..egyszer csak megjön. Ugye? UGYE?? Addig meg nosztaligázom ezzel a sorozattal. Mert ha ez nincsen, talán én sem lennék ma könyvmoly.

Werenger

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Abnormálisan kevésnek érzem az 5 csillagot.

Noémi_Lőrincz

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

A Harry Potter könyvek előtt is szerettem olvasni, viszont ez volt a könyvmolyságom megkoronázása. Csak úgy faltam őket, mindegyik részt többször elolvastam. A szereplőkkel együtt nőttem fel, és teljesen magába szippantott J.K. Rowling által kreált univerzum. A mai napig igazi vérbeli potterhead vagyok, aki büszke tagja a Hugrabugnak :)
Szerintem ez az a könyvsorozat, amely örökérvényű erényekkel és kérdésekkel foglalkozik, amit átvetíthetünk akár a történelemre akár a napjainkra is.
Csak ajánlani tudom, és felnőtt fejjel is úgy gondolom, hogy ez egy igazi kult könyvsorozat lett, amit a mai napig unalom nélkül újra és újra el tudok olvasni. :)

Hermione_Granger

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Az örök kedvenc… Ennél jobb könyvet még nem olvastam sosem. Még az SzJG-nél is jobb!
Csak ajánlani tudom mindenkinek. (Már ha van olyan, aki még nem olvasta…)

szal_ka_H70

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Megunhatatlan, letehetetlen, egymilliószor újraolvasós, tele filozófiai témákkal, gyereknyelvre fordítva.

Crayons

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Egy olyan könyv volt, amit szerettem, de nem éreztem azt a kirobbanó örömöt, mint mások. Lehet, hogy azért, mert nem a Harry Potter sorozat volt életem első komolyabb olvasmánya? Nem tudom. Olyan véleményt is hallottam, hogy pont nem találta meg a korosztályunkat, mert az előző generáció még imádtam. Lehetséges persze, hogy így van.

Tési

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Tehát mit is jelent nekem ez a könyv? Egy út első szakaszát, ami az élet naposabb oldalára visz: a könyvekhez és azok szeretetéhez. Bár valószínűleg a szerelem helytállóbb kifejezés lenne…

Harry Potter sorozat · Összehasonlítás