Harry ​Potter (Harry Potter 1-7.) 69 csillagozás

A teljes sorozat
J. K. Rowling: Harry Potter

A többszörös díjnyertes, nemzetközi bestseller Harry Potter-sorozat mind a hét e-könyve egyetlen letöltéssel elérhető, Olly Moss lenyűgöző borítógrafikájával. Élvezd Te is a történeteket, amelyek több millió olvasó képzeletét ragadták meg a világ minden táján!

Eredeti mű: J. K. Rowling: Harry Potter (angol)

Eredeti megjelenés éve: 2016

Pottermore, 2016
3666 oldal · ISBN: 9781781103821 · Fordította: Tóth Tamás Boldizsár

veronacross

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Örülök, hogy én még az a gyerek vagyok, aki ebben a világban nőtt fel.
Az a gyerek, aki a mai napig várja, a baglyát, aki hozza a levelet, miszerint én is Roxfortos lehetek.
– Kedves J. K. Rowling!
Köszönöm neked, hogy alkottál egy világot, ami kiszakít a valóságból, és ismét gyerekké tesz,
Köszönöm neked a mosolyokat, a könnyeket, s a boldog emlékeket.
Üdv;
Egy lány, aki ma is várja a levelét. –
„Amikor majd 80 éves leszek, és a hintaszékemben ücsörgök, Harry Pottert fogok olvasni. És a családom majd azt kérdezi: Ennyi idő után is? Én meg azt felelem majd: Örökké”

hila

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Biztos rosszul lett a bagoly, ami a levelem hozta. Csak ez történhetett.

gater

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Lassan 30 évesen még mindig várom a levelem..egyszer csak megjön. Ugye? UGYE?? Addig meg nosztaligázom ezzel a sorozattal. Mert ha ez nincsen, talán én sem lennék ma könyvmoly.

Werenger

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Abnormálisan kevésnek érzem az 5 csillagot.

beitghanima

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

hat menyire szuper, hogy ez igy ossze van gyujtve mint a 7!!
kivagyok ajulva :) nagy az orom es a boldogsag! :D kedvenc konyvem (igen, minden idok kedvenc konyve).
Vegigkisert az utobbi husz evben es szerintem egeszen eletem vegeig velem marad!
Szinte hihetetlen, hogy 30 evesen meg mindig tudok ugy rajongani erte mint gyerek-kent :)

Noémi_Lőrincz

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

A Harry Potter könyvek előtt is szerettem olvasni, viszont ez volt a könyvmolyságom megkoronázása. Csak úgy faltam őket, mindegyik részt többször elolvastam. A szereplőkkel együtt nőttem fel, és teljesen magába szippantott J.K. Rowling által kreált univerzum. A mai napig igazi vérbeli potterhead vagyok, aki büszke tagja a Hugrabugnak :)
Szerintem ez az a könyvsorozat, amely örökérvényű erényekkel és kérdésekkel foglalkozik, amit átvetíthetünk akár a történelemre akár a napjainkra is.
Csak ajánlani tudom, és felnőtt fejjel is úgy gondolom, hogy ez egy igazi kult könyvsorozat lett, amit a mai napig unalom nélkül újra és újra el tudok olvasni. :)

szal_ka_H70

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Megunhatatlan, letehetetlen, egymilliószor újraolvasós, tele filozófiai témákkal, gyereknyelvre fordítva.

KataKiss

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Annyira de annyira szeretem.
Örökké!
Én nem ebben nőttem fel.
Én bele csöppentem.
De mégis.
Mintha egész életemben ismertem volna a sorozatot.

Hermione_Granger

J. K. Rowling: Harry Potter A teljes sorozat

Az örök kedvenc… Ennél jobb könyvet még nem olvastam sosem. Még az SzJG-nél is jobb!
Csak ajánlani tudom mindenkinek. (Már ha van olyan, aki még nem olvasta…)

Harry Potter sorozat · Összehasonlítás