Zöld ​smoothie – 10 napos tisztítókúra 4 csillagozás

J. J. Smith: Zöld smoothie – 10 napos tisztítókúra

A ​tíznapos zöld smoothie tisztítókúra a fogyókúrád katalizátora lesz, feltölt energiával, megtisztítja az elmédet, és minden szempontból egészségesebbé tesz.

A zöldségekből és gyümölcsökből álló zöld smoothie-k laktatóak, egészségesek és finomak!

Tested hálás lesz, hogy ezeket fogyasztod: nem is gondolnád, mennyivel egészségesebbé válsz, és mennyivel több energiád lesz!

Olyan élmény vár rád, ami megváltoztatja az életedet, ha kitartasz mellette!
A könyvben bevásárló listát, recepteket és részletes útmutatásokat találsz a tíznapos tisztítókúrához, illetve javaslatokat a legjobb eredmény elérése érdekében.

További tanácsokat kaphatsz arról, hogyan fogyj a későbbiekben, és hogyan maradj egészséges.

Készen állsz, hogy vékonyabb, egészségesebb és vonzóbb legyél, mint az elmúlt években valaha?

Ha igen, akkor ideje belevágni a tíznapos tisztítókúrába!
Ha végigcsinálod a tíznapos zöld smoothie tisztítókúrát, akkor…

–… (tovább)

Könyvmolyképző, Szeged, 2015
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632455877 · Fordította: Szabó Krisztina

julcseee P>!
J. J. Smith: Zöld smoothie – 10 napos tisztítókúra

Nem akarok tisztító kúrát csinálni, őszintén bevallom csak a receptek miatt olvastam el, mert reggelente jo lenne valtozatosan inni a smoothiekat.
És arra tökéletes is volt, nagyon sok recept van benne szóval én ajánlom megvételre azoknak is akik ugyanúgy mint én csak a receptekre lennének kíváncsiak :)

Könyvmolyképző KU>!

Elhatároztam, hogy minden egyes nap zöld smoothie-kat fogok inni, és igyekszem minél több embert rávenni arra, hogy kövessék a példámat.
Útra kelsz hát velem te is, hogy meggyógyulj, lefogyj, és életerősebbé válj?
Ha igent mondasz, többé nem kell a súlyod miatt aggódnod.

Könyvmolyképző KU>!

Mielőtt belekezdtem volna a tisztítókúrába, huszonnégy étrend-kiegészítőt szedtem, hogy kilábaljak a higanymérgezésből.
Amióta befejeztem, már csak négyet szedek. Sokkal egészségesebbnek érzem magam, és alig várom, hogy ismét az álmaim és a céljaim elérésére koncentráljak!

Könyvmolyképző KU>!

Amikor elkezded inni a zöld smoothie-kat, a legelső változást a bőrödön fogod észrevenni.
Az egészséges étkezés és életmód megakadályozza, hogy az arcodra kiüljön az éveid száma, eltűnnek a ráncok és a májfoltok.
A smoothie-k elhozzák a „második ifjúságodat!