Rasszista ​állam? 1 csillagozás

Összegyűjtött írások
Izrael Shamir: Rasszista állam?

Az ebben a kötetben összegyűjtött tanulmányok a Szentföldön folyó háborút az eszmék közötti világméretű harc központi színtereként mutatják be, olyan nagy jelentőségű mai fejlemények hátterében, mint az amerikai zsidóság növekvő befolyása, a baloldal hanyatlása, a globalizáció terjedése, a globalizáció-ellenes mozgalmak első lépései és a harmadik világháború kitörése Amerika és a harmadik világ között. A szerző, miközben keresi Palesztina felszabadításának lehetőségeit, egy átfogóbb célt is kitűzött maga elé: a közbeszéd felszabadítását. […] E tanulmányok Palesztinát a világ modelljének tekintik. Olyan erők működnek itt, amelyek el akarják tüntetni az őshonos lakosságot, le akarják rombolni templomait és mecsetjeit, s tönkre akarják tenni természeti környezetét. De élnek ezzel szemben fellépő anyagi és szellemi, régi és új erők is, amelyek a legjobb embereket vonják be a Palesztináért folyó csata küzdelmeibe.

Kairosz, Budapest, 2004

Whirling_Dervish P

Csak a gazdag országokból érkezett koldusoktól viszolygó, ütődött turisták szeretnek a világtól elzárt luxushotelekbe vonulni, ahol anélkül élvezhetik az országot, hogy találkoznának annak lakosaival. Ez olyan, mintha szeretnénk egy gyönyörű nőt, de utálnánk a jellemét. Szeretni egy országot és a pokolba kívánni a lakóit, nos, az valamiféle nekrofíliás szerelem.

Whirling_Dervish P

…Antiszemiták! Ez a szó mágikus erővel hat az amerikaiakra. Ha egy amerikait antiszemitának minősítenek, akkor az illetőnek térdre kell borulnia, és örök szerelmet és hűséget kell esküdnie a zsidó népnek. Én csak tudom, hiszen naponta kapok leveleket olyan emberektől, akiket „antiszemitának” neveztek, mert Palesztinát merték támogatni, s most nem tudnak mit kezdeni ezzel a minősítéssel. Pszichológiai elsősegélyben szoktam részesíteni őket: büntettek már meg engem szovjetellenes tevékenységért, és kiátkoztak Amerika-ellenes nézeteim miatt, úgyhogy nekem már nem okoz különösebb megrázkódtatást, ha még azt is rám kenik, hogy zsidóellenes vagyok. Manapság, ha valakit nem neveznek antiszemitának, akkor az azt jelenti, hogy az illető rossz úton jár, beszorult Saron és Soros közé.

Whirling_Dervish P

A zsidó állam ugyanolyan rossz, mint az árja állam, s aki elutasítja az árja államot, annak el kell utasítania a zsidó államot is. A zsidó állam nélkül az USA és más országok zsidói visszatérnének a normális életükhöz, elfeledkeznének világuralmi álmaikról, és törvénytisztelő polgáraivá válnának a nekik otthont adó országoknak.

Whirling_Dervish P

Mark Steyn (sic) például ezt írja a National Postban: „Minden civilizált ember egyetérthet azzal, hogy zsidókat gyilkolni rossz dolog.”. Nem „gyilkolni” rossz, hiszen akkor rossz dolog volna a palesztinok meggyilkolása is. Csak „zsidókat gyilkolni” rossz. Ez a szemlélet a Tízparancsolat zsidó olvasatán alapul: „ Ne ölj zsidót”. A keresztény parancsolat viszont így szól: „Ne ölj.”

Whirling_Dervish P

David D. Perlmutter professzor ezt írja a Los Angeles Timesban: „Álmodozom: ó, bárcsak…! Ha 1948-ban, 1956-ban, 1967-ben vagy 1973-ban Izrael csak egy kicsit is úgy járt volna el, mint a Harmadik Birodalom, akkor ma az izraeliek háborítatlanul tudnának bevásárolni, pizzát enni, házasodni és ünnepelni a szent napokat. És természetesen a zsidóké, s nem a sejkeké volna a Perzsa-öböl olaja.” Az ilyen álmodozókat kíméletesen el kell távolítani az oktatási rendszerből, mivel még nem eléggé tökéletes nácik. De ne essünk kétségbe! A judeo-nácizmus ideológiája manapság erősen nyomul előre az Egyesült Államokban.

Whirling_Dervish P

A zsidó elitek tudják, hogy az embereknek meg kell hagyni a választás lehetőségét, s igyekeznek gondoskodni arról, hogy rosszul válasszanak. A mammonista zsidók ezért támogatják a cionista fanatikusokat. Azt akarják, hogy mi, zsidók két rossz, a fanatikusok és a mammoniták között válasszunk.

Whirling_Dervish P

Az amerikai tévé merénylet az emberi intelligencia ellen.

Whirling_Dervish P

Nézzünk szembe a kellemetlen tényekkel: az USA zsidó elitje Armageddont, ítéletnapi háborút, vagy hogy az önök északi hagyományára utaljunk, Ragnarököt igyekeznek előidézni, hogy a zsidó államot a világ fölé helyezzék. Megalomániás terv ez, de ma ezek a megalomániás alakok irányítják a világ egyetlen szuperhatalmát, valamint nukleáris fegyverrel rendelkező közel-keleti hídfőállásukat.

Kapcsolódó szócikkek: Ragnarök
Whirling_Dervish P

Az európai imperializmus fantomja mögött a zsidó-kazár birodalom feltámadt szelleme rejtőzik, a judeo-amerikai birodalom kísértete. A VII-IX században a kazárok, ez a türk nép a hatalmat birtokló zsidó elit ágyútöltelékévé vált.

Whirling_Dervish P

Egy zsidó népmesében szerepel egy néma kisfiú, aki a doktorok minden erőfeszítése ellenére sem képes kinyögni egyetlen szót sem egyszer, már tíz esztendős korában az ebédnél hirtelen lecsapja a kanalat és felkiált: „Ez a leves túl sós!” Szülei elámulva kérdezgetik, hogy eddig, tíz éven át miért nem szólalt meg, ha lám, tud beszélni. – Hát azért – válaszolja a gyermek –, mert eddig minden rendben volt.