Viszlát, ​hiszti! 2 csillagozás

Izmindi Katalin – Mező Adrienn: Viszlát, hiszti!

Segítünk, hogy könnyebb legyen!
A gyermekkori hiszti kezelése minden szülőnek igazi kihívás. Mesekönyvünk abban próbál meg segíteni a gyerekeknek, hogy felismerjék érzelmeiket, megtanulják, hogy teljesen normális, ha néha dühöt vagy haragot érzünk, azonban nem mindegy, hogy ezt hogyan fejezzük ki, és hogyan vezetjük le indulatainkat.
Kötetünk a kétségbeesett szülőknek is próbál segítséget nyújtani. A mesék végén található szakértői tanácsokban Mező Adrienn pszichológus összegzi a legfontosabb tudnivalókat a hiszti-helyzetekben alkalmazható lehetséges módszerekkel kapcsolatban.
Intsünk búcsút együtt a hisztinek!

Roland Toys, Budapest, 2020
64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786156196033 · Illusztrálta: Vigovszky Rita Szederke

B_Bri P>!
Izmindi Katalin – Mező Adrienn: Viszlát, hiszti!

Egy másik, népszerűbb hisztikönyvvel szemeztem, de megpillantottam ezt, és inkább erre esett a választásom.
Teljesen valósághű történetek vannak benne, és mindegyik végén egy kis segítség a szülőnek a probléma kezeléséhez.
Nagyon ajánlom mindenkinek, kisgyerekeseknek nélkülözhetetlen könyv.

Balulajka>!
Izmindi Katalin – Mező Adrienn: Viszlát, hiszti!

A gyereknevelés egyik legnehezebb feladata kiskorban a hisztikezelés. Különböző nézetek, vélemények vannak, de az biztos, hogy nincsenek aranyszabályok, hiszen mi, felnőttek sem vagyunk egyformák, kinek jobb, kinek rosszabb a hisztitűrése, kisebb vagy nagyobb a türelme.

Ez a könyv segít a gyerekeknek meséivel és a felnőtteknek is a pszichológus nyújtotta szakértői tanácsokkal.