Így ​éltünk mi 1 csillagozás

A Trump család sikerének titka
Ivana Trump: Így éltünk mi

Ivana Trump, az Amerikai Egyesült Államok 45. elnökének exfelesége, az egykori cseh síelő és gyönyörű modell Csehszlovákiából menekült el a kommunista rezsim és egy szerelmi bánat elől, míg végül New Yorkban telepedett le. Ivana itt ismerte meg Donald Trumpot, akitől három gyermeke született: az ifjabb Donald, Ivanka és Eric. A gyerekeire és cseh családi örökségére büszke nőből az évek során céltudatos üzletasszony lett, aki képes volt a pénz csillogó világában, a szenzációhajhász média állandó kereszttüzében állva magabiztos, kiegyensúlyozott és ambiciózus gyerekeket nevelni.
A személyes hangvételű, színes képekkel illusztrált könyv őszinte, hiteles és politikától mentes visszaemlékezés anyaságról, szerelmi csalódásokról, karrierről és kitartásról.

Partvonal, 2018

Kicsigesztenye
Ivana Trump: Így éltünk mi

Ivana Trump: Így éltünk mi A Trump család sikerének titka

Ez a Nő… Egy Istennő! Nem mondom, hogy a Trump család annyira érdekel… Csak gondoltam, elolvasok egy kis memoárt is, illetve egy kis fényűzésről szóló történetet. Hát ez egyáltalán nem arról szólt. Ez az összetartásról, a beszélgetésekről, és a Nő életéről szólt, aki felnevelt három gyermeket, elvált, és utána pedig a munkájára koncentrált. Imádtam!

Egy viszont idegesített! Frank Sinatra bunkósága!