Kerékpározás 1 csillagozás

Ivan Soulek – Karel Martinek: Kerékpározás

A kerékpározás napjainkban reneszánszát éli. Egyre többen választják ezt a mozgásformát egészségük megőrzésére, hiszen a kerékpározás nem csupán a testünket edzi, hanem a lelki egyensúlyunkat is helyreállítja. A kerékpározás számos változatát űzhetjük egészségi állapotunktól és merészségünktől függően.

A könyvből megismerhetjük a hegyi-, az országúti, a hobbi- és a versenykerékpározás alapjait. Megtudhatjuk a kerékpározás egészségre gyakorolt hatásait (pl.: mire kell odafigyelniük azoknak, akiknek magas a vérnyomásuk), és kapunk némi útbaigazítást a megfelelő táplálkozást illetően.

Ha ön még nem tud kerékpározni, érdemes mielőbb megtanulnia, hiszen így még élvezetesebbek lesznek a családi vagy baráti programok. Ráadásul úgy utazhat, hogy közben a környezetet is védi.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Fitten & Egészségesen Cser

Cser, Budapest, 2003
116 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639445835 · Fordította: Benyo Pál

Leah P>!
Ivan Soulek – Karel Martinek: Kerékpározás

Nekem tetszett. Jó volt elolvasni, igaz a hegyi kerékpározásos részt kihagytam mert itt az Alföldön kétlem hogy találkozok ilyen tereppel :D
Pár teszt még várat magára :)

Azt írja edzetlen ember ne mérjen Coopert.. pedig suliban mennyit futottunk.. Köszi tesi órák :\