Ismerd ​meg a formákat 4 csillagozás

Ismerd meg a formákat

A csillogó színekkel teli vidám kötetet – mely a színek világába vezet be – a kisebbek mellett az írással és olvasással most ismerkedő gyerekek is nagy haszonnal forgathatják! A sorozat további kötetei: Ismerd meg a számokat; Ismerd meg a formákat.

Alexandra, Pécs, 2005

worsi P>!
Ismerd meg a formákat

Rá van írva, hogy csak 3 éven felülieknek, mert apró részeket tartalmaz. No, ez nem igaz. Nem tartalmaz apró részeket, csak ha rossz ragasztót használnak, szétesik.
Egy három év felettit ez maximum fél percig köt le, amíg átlapozza. Egy másféléves viszont 10-15 percig is nézegeti.
Ezen felül következetlen. A körnél le van rajzolva egy fánk meg egy gyerek pancsolómedence nem fölülről. Az oválishoz pedig odabiggyesztették a címlapon is látható tavirózsás-aranyhalas tavacskát, ami ugyanilyen szögből van lerajzolva – akkor az is mehetett volna a körhöz, vagy a másik kettő az oválishoz.

AnkeCs>!
Ismerd meg a formákat

Régóta kerestem olyan színeket oktató könyvet, ami egyszerű, a színek és a tárgyak párosítása valósághű és aránylag kedvező árban van. Fantasztikus ötlet volt, hogy csillámló színekkel is prezentálták az adott színeket. A gyerek le sem tudja róla venni sem a szemét, sem az ujját. :) Bár 3 éves kor felett ajánlják a könyvet, mert apró részeket tartalmaz, gondolom itt arra gondoltak, hogy ha szétesik a préselt lap, akkor a csillámlapok kieshetnek, de szülői felügyelettel erre nem sok esély van, így én már 6 hónapos kortól is ajánlom. A bemutatott színek: a zöld, piros, kék, sárga és a rózsaszín.