Aztán ​meghalsz… 7 csillagozás

Iris Johansen: Aztán meghalsz…

Bess Grady fotóriporter sok szörnyűséget látott már munkája során. De sem Szomália, sem Szarajevó nem készítették fel arra a borzalomra, amely egy mexikói kisvárosban vár rá, ahová félig-meddig pihenni indul.Bess egy utazási magazin megbízásából látogat el Tenajóba, ahová magával viszi nővérét, Emiliyt is. Ám a várost a terroristák kísérleti bázisként használják egy olyan biológiai fegyver tesztelésére, melyet később az Amerikai Egyesült Államokban készülnek bevetni.

GABO, Budapest, 2002
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639421251 · Fordította: Mihály Árpád

AnneTheCat>!
Iris Johansen: Aztán meghalsz…

Sajnálatos, hogy ez a könyv egyáltalán nem mondható ismertnek.
Annak ellenére, hogy a rokonok által véletlenszerűen megvásárolt olcsó könyvek árai általában tükrözik a regény tartalmának értékét is, most kellemeset kellet csalódnom.
Hátborzongató az, ami történik a főszereplőlánnyal, mégis egész végig tudja használni az eszét és erős marad. Ezzel belopta magát a szívembe.
Meglepő fordulatokkal kellett szembesülnöm, s azt hiszem, többé nem fogom felcímkézni a könyvek szereplőit.
Szimpatikus szereplők, izgalmas cselekmény, elgondolkodtató emberi tettek. Megfogott.

AnneTheCat>!

– Ki nem állhatom az olyan embereket, akik azt mondják, mondtam!

AnneTheCat>!

– Szerintem maga mindenre képes.
– Ó, ez így van. Úgyhogy fogja be, és ne provokáljon.

AnneTheCat>!

…És igen, volt anyám. Nem egy szikla alól másztam elő.