A ​járművetezői vizsga teszt kérdéseinek gyűjteménye 0 csillagozás

Ipolyi-Keller Imre: A járművetezői vizsga teszt kérdéseinek gyűjteménye

Tesztkönyvünkben – és hasonlóan a hatósági vizsgán is – feleletválasztásos tesztkérdéseket talál.
Ezek megoldásakor a feltett kérdés után következő két vagy három válaszlehetőség közül kell kiválasztania azt, amelyik a helyes. Ez gyakran csak annyit jelent, hogy el kell dönteni, igen vagy nem a jó válasz. Mindig csak egy jó választ talál, tehát ha bármelyik kérdésnél úgy tűnik önnek, hogy több felelet is megfelelő a felsoroltak közül, akkor olvassa el ismét figyelmese a kérdést is és a válaszlehetőségeket is.
Ha még ekkor sem változik meg a véleménye, akkor feltétlenül keresse meg a tankönyvben az adott kérdéssel foglalkozó részt, és tanulmányozza át alaposan vagy forduljon szakemberhez, kérdezze meg a tanfolyamon tanító tanárát.

Eredeti megjelenés éve: 2009

ISBN: 9639518255

Kotra Károly: KRESZ teszt
Bakai László: KRESZ-tesztkönyv kerékpárosoknak
Lázár László: KRESZ kézikönyv tanulóvezetőknek
Horváth Imre – Somlóvári László: Tesztkönyv a hajóvezetők részére
Kovács Zoltán (szerk.): Tesztkönyv a járművezetői vizsgák valamennyi kategóriájára
Nádasi Antal: Én, te, ő – 200 KRESZ-teszt
Jakab Ferenc – Kalivoda Alajos – Keller Ervin – Koppány Géza – Schätzl István – Troszt László: A személygépkocsi-vezetői vizsga teszt-kérdései
Demeter András – Kővári József – Lökös Sándor – Müller Róbert: Új KRESZ-teszt
Miskei Béla – Májay Péter (szerk.): Gyakorló kérdések az elméleti KRESZ-vizsgához
Békési István (szerk.): KRESZ teszt