Ao ​Haru Ride 6. (Ao Haru Ride 6.) 20 csillagozás

Io Sakisaka: Ao Haru Ride 6.

The popular shojo manga series that was adapted into the Blue Spring Ride anime!

Futaba Yoshioka thought all boys were loud and obnoxious until she met Kou Tanaka in junior high. But as soon as she realized she really liked him, he had already moved away because of family issues. Now, in high school, Kou has reappeared, but is he still the same boy she fell in love with?

Futaba Yoshioka has encountered her first love again in high school, but he seems different from the boy she once knew. Futaba feels that the distance between her and Kou has grown since he and Yui have started keeping in touch. Then something unexpected happens between Futaba and Kou at the school festival.

Eredeti megjelenés éve: 2012

VIZ Media, San Francisco, 2019
184 oldal · ASIN: B07VPCBJ6K · Illusztrálta: Io Sakisaka
VIZ Media, San Francisco, 2019
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781974702701 · Illusztrálta: Io Sakisaka

diamondfox>!

ÁJÁJÁJÁÁÁÁÁJ MEGHALOK.

Kétszer olvastam már ezt a mangát, ehhez képest megint lesokkolódtam a legfontosabb jelenetnél. Hirtelen így kihagyott az agyam, hogy valami nem stimmel, szerintem keverem és így… ja, hogy még vannak történések. Durván félidőnél járunk és megpusztulok, megint sikerült úgy beletenyerelnem a mangába, hogy sikoltok a folytatásért, de jelenleg tényleg nem tudom megrendelni, mert sose lesz ágyam…

Szeretem az iskolai fesztiválokat – nem is a szokásos fordított szerepes kávézóért, hanem a nagy tábortűzért, mert akkor mindig történik valami drámai, amit itt is megkaptunk. Ajjj, alig várom a következő részt *-*

Stamcsi >!
Io Sakisaka: Ao Haru Ride 6.

Jól megkavarta az érzelmeket ez a kötet.
Ismét egy új karakter, aki természetesen egy újabb „akadályt” jelent Futaba és Kou kapcsolatának, na meg rengeteg félreértett helyztet és természetesen nulla kommunikáció, bár már voltak helyzetek, amikor egész szépen indult. Túl szép volt:')
A barátaik helyében amúgy bezárnám őket egy helységbe, ahonnan nem jöhetnek ki addig, amíg meg nem beszélik a dolgukat.

GentleRain P>!
Io Sakisaka: Ao Haru Ride 6.

Nagyon jó kis kötet volt az egész fesztivállal, gender-bender kávézóval és az új karakterrel is. Én nem utálom Yuit, bár látszik, hogy csak kihasználja Kou kedvességét. De elvesztett egy számára fontos személyt, spoiler, így természetes, ha szeretne valakit, aki törődik vele. Kou meg hazudik önmagának, Futabának és Yuinak is. Végre spoiler, de ez is csak félreértéseket okozott.
Viszont Aya és Shuu édesek voltak, látszik, hogy a lány végre felfigyel a fiúra. Yuki meg igazi barátnő, aki próbálja felrázni Futabát, de ez sem igen vezet eredményre. Touma is édes, aki bár nem mer lépni, de mindig ott van Futaba mellett.

agis_>!
Io Sakisaka: Ao Haru Ride 6.

Na, ezt nevezem drámázásnak! Mindenki innen-oda és onnan-ide futkorászik (szó szerint is), és mégsem tudja eldönteni senki, hogy mit akar. Narumi a második olvasás után is irritál, sajnálom amiatt, ami vele történt, ugyanúgy mint Kou-t is, de ennél több nem telik tőlem. Ehhez még hozzátenném, hogy 15-17 évesen Kou-nak éppen elég teher, hogy a saját anyja halálát feldolgozza, nem kéne még egy másik ember terhét is cipelje. Tartom magam amellett, hogy a világot érdemli.
Mr. Tanaka nagyon menő, őt nagyon élvezem, szerintem ha kedvenc karaktert kell választani, ő lesz az, annak ellenére, hogy viszonylag kevésszer szerepel.

Ao Haru Ride sorozat · Összehasonlítás