A ​királynő és Diana 7 csillagozás

Ingrid Seward: A királynő és Diana Ingrid Seward: A királynő és Diana

A szerző, a Majesty magazin szerkesztője tizenhét esztendeje tudósít a királyi családról, nemzetközileg elismert szakértője a témának, s abban a különleges helyzetben van, hogy a család számos tagját személyesen ismeri. Ebben a kötetben először olvashatunk részletesen a királynő és menye, Diana walesi hercegnő bonyolult viszonyáról. A szerző a két nagy egyéniség viszonyát elemzi.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Királyi házak GABO

GABO, Budapest, 2001
302 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639237698 · Fordította: Dobos Lídia

hofburg>!
Ingrid Seward: A királynő és Diana

Nagyon tetszett.
A szerző talán kissé elfogult a királyi családdal szemben. De érezhetően igyekezett ezt mindvégig ellensúlyozni.
Rengeteg újdonság volt benne számomra.

OlvasóMókus>!
Ingrid Seward: A királynő és Diana

Bátran állíthatom, hogy ez volt az idei egyik legjobb olvasmányom. Összeszedett, objektív, olvasmányos. Viszont jócskán megváltozott a véleményem Dianáról. Nem tudtam, hogy ilyen akaratos, önző, önfejű, depressziós beteg nő volt. Sajnos sok kínját-baját csak önmagának köszönheti. Fel sem fogta, hogy a királyi családba került be és ezzel vannak bizonyos kötelességei a viselkedés terén is és hogy ebben a családban nem ugrálhat mindenki az ő kénye kedve szerint, mert nemcsak egy hétköznapi feleség. Nagyszerű könyv!