Csomózott ​karkötők 2 csillagozás

Ingrid Moras: Csomózott karkötők Ingrid Moras: Csomózott karkötők

A Fortélyok sorozat 115. kötetének 2. kiadása

A csomózott karkötők soha sem mennek ki a divatból. Ez egyrészt annak köszönhető, hogy legtöbbször ajándékba készülnek, és emlékét őrzik egy-egy barátságnak, szerelemnek, amely táborban, fesztiválon született. Másrészt pedig valószínűleg a hímzőfonalak széles színválasztéka és a minták kombinációjának végtelensége a népszerűség oka.
A részletes leírás és a színes ábrák alapján könnyen elkészíthetők a könyvben szereplő karkötők, illetve egy kis gyakorlat után egyedi mintákat, karkötőket tervezhetünk.
Mint a könyvben is bemutatjuk, érdemes más szálakkal (pl. bőr, szatén stb.) és kiegészítő elemekkel (pl. gyöngy, díszgomb) is próbálkozni, mert különleges hatás érhető el velük.
A kötetet kiemelten ajánljuk iskoláknak, táborszervezőknek, mert a csomózott karkötő készítése lányok és fiúk körében egyaránt közkedvelt tevékenység.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Fortélyok Cser · Új Színes Ötletek Cser

Cser, Budapest, 2012
Cser, Budapest, 2010
32 oldal · ISBN: 9789632781433 · Fordította: Gulázsi Aurélia

Ryia>!
Ingrid Moras: Csomózott karkötők

Mit mondjak? szépek a karkötők, majdnem az összeset megcsináltam belőle, először nehéz volt elmenni a mintákon, de aztán belejöttem. És tetszettek azoknak is, akik kapták őket, mivel majdnem az összeset el is ajándékoztam, jó kis könyv ez. :)