A ​káoszittas doktor (Elveszett napok 3.) 0 csillagozás

Imre Viktória Anna: A káoszittas doktor

London, ​1867.

A Setét kora a végéhez közelít. A Brit Tanácsközösség népe lélegzet-visszafojtva várja, miféle borzalmakat szabadít a városra az Elveszett Napok okkult karneválja, és vajon mennyi marad Londonból, mire beköszönt az új esztendő.

Dr. Philip Campbell egyetlen lapra tette fel az életét. Hiába veszítette el a szövetségesei zömét, immár túl sok vér tapad a kezéhez, hogy félbehagyja a rítust, amely alapjaiban fogja megváltoztatni a világot. Úgy tűnik azonban, hogy a harmadik áldozat mégiscsak kifog rajta: a napok egyre csak peregnek, ő pedig mind kétségbeesettebb eszközökhöz nyúl, nehogy kifusson az időből.

Amikor egy váratlan ellenfél felbukkanása minden tervét romba dönti, Philip kénytelen ráébredni, hogy léteznek olyan szörnyetegek, amelyektől még az anyja befolyása sem óvhatja meg. Mialatt pedig ő a múltja és a jelene démonaival küzd, Londonban valami mozgolódni kezd – egy öreg, kíméletlen hatalom, amely kétszáz éve várja türelmesen a Setét vérbe… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Főnix Astra Főnix Könyvműhely

774 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635999383 · Illusztrálta: Imre Viktória Anna

Serene I>!

A napmás fénye arany ragyogásba vonta az orgonasíp-módra sorakozó kéményeket a házak tetején.