Boyfriend ​Bargain – Áll az alku 377 csillagozás

Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Célpont: ​egy pasi kőkemény bicepsszel és hatalmas ütővel!

Az összetört szívű és csalódott Sugar Ryannek más sem hiányzik, mint egy arrogáns, rosszfiú sportoló… ám most mégis arra kényszerül, hogy alkut kössön az egyetem leghírhedtebb bikájával.
Már ha a pasi egyáltalán észrevenné, hogy a világon van.
A küldetése? Felkerülni a nagymenő hokijátékos radarjára, mindenáron.
Zack Morgan a jégen és a hálószobában egyaránt utánozhatatlan, de még ő sem készült fel a titokzatos lányra, akibe hirtelen lépten-nyomon belebotlik – a diákszövetség bulijain, a kedvenc bárjában, de még az ajtaja előtt is –, és aki ráadásul egy visszautasíthatatlan ajánlattal érkezik. Az üzlet egyetlen feltétele: csak semmi szerelem!
De egy (hm, vagyis két) forró éjszaka után a fogadkozások ellenére a fiú nem képes többé úgy tenni, mintha semmi sem kötné össze őket – kár, hogy a lány képtelen megbízni egy hokijátékosban, akinek az útja összetört szívekkel van kikövezve.
Vajon a… (tovább)

400 oldal · ISBN: 9789634478942 · Fordította: Gaál Olga

Zack Morgan · Sugar Ryan · Reece Morgan

Naiva P>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Sport romantikus jöhet akár tömény mennyiségben is és mindenki tudja, hogy ha egy történet kamukapcsolattal indít, abból szerelemnek kell(ene) születni!
A fülszöveget olvasva, abban bíztam, hogy újraélhetem az Off-Campus élményt (NA, romantikus, hokis témában a kedvenc sorozat), de egyhamar kiderült, hogy azt meg se fogja közelíteni. Jól indult a történet, de sajnos hamar meg is rekedt. Sugar bárhogy is próbálta bizonygatni, hogy ő nem olyan, egyszerűen nem tudtam hinni neki.
Igazából az volt a legfőbb problémám a könyvvel kapcsolatban, hogy Sugar és Zack amikor csak együtt volt, az túlnyomó részt szexhez vezetett. Nem volt a kapcsolatukban fejlődés, sem egyénenként haladás, változás. off A személyiségük sem tudott kibontakozni, sem fejlődni. Zack nem is tett semmi erőfeszítést. Nem mutat sem együttérzést, törődést, vagy aggodalmat. Igaz, voltak aranyos, közös jeleneteik, de az kevés. Csak az epilógus miatt kerekítek felfelé!

Hddorka>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Tetszett, tetszett, de nem volt az igazi. Be kell vallanom, többet vártam. Ha már itt sokan az Off-Campus sorozathoz hasonlítják a könyvet, akkor nekem egyből a The Score rész jutott eszembe róla először. Csak számomra nem ugrotta meg a szintet. spoiler
Jól indult a történet eleje, de aztán a könyv felénél elveszett a lendület, elveszett a cselekmény és elkezdett ellaposodni az egész.
Sem Zack, sem Sugar nem ért el hozzám. Személyiségük sem jött át annyira. Valahogy megrekedtek, nem tapasztaltam személyiségükben fejlődést.
Maga a történet szerintem jó lett volna, mert tényleg komoly problémákat érint, de valahogy a „felnőtt tartalom” nagyobb hangsúlyt kapott ezeknél. Hiányoltam a kis rózsaszín romantikát.
Nem varázsolt el a könyv, de ennek ellenére senki kedvét sem szeretném elvenni, szóval bátran olvassátok! Hiszen nem vagyunk egyformák! :))

bhannaa>!

Wow…
Ismét egy nagyon jó könyv volt számomra! Elején félve vettem magamhoz mert láttam, hogy sokan az Off-Campus sorozathoz hasonlítják! Részben megértem, de nem ez nem az Off-Campus!! Ez a Hawthorne egyetem ami teljességgel elrabolta a szívemet! Sokaknak nem tetszett és egy “kínai” Off-Campusként tekintenek a könyvre de ez szerintem sokkal több annál! Nem szabad egy könyvet úgy a kezedbe venni, hogy ítélkezel felette! Kíváncsi voltam mit adhat nekem ez a könyv, és iszonyatosan jól tettem hogy belevágtam! Mert elképesztő élmény az amit kaptam! Teljesen magába szippantott és nem engedett! Nyílván sok hasonlóság van e között a könyv és az Off-Campus között.
Hokisokról szól? Pipa
Alkut kötnek az elején? Pipa
Semmi szerelem? Pipa
Egyetemen játszódik, és a szereplők is egyidősek? Pipa
Szívdöglesztő fiúk? Pipa
Ám szerintem ez a könyv igen is jó volt! Azért vannak benne különbségek. Egy könyvet szerintem sosem lehet egy másik könyvhöz hasonlítani, kivéve ha egy sorozat része és az összes részt ugyan az az író/írónő írt. Mindenki másképpen ír, másképpen érint meg az üzenet és másképpen szólít meg egy-egy könyv!
Nagyon megszerettem ezt a könyvet! Annyira érzelemteli volt, és a sok szenvedés, szívtörés ellenére is olyan hangulat ingadozásokat váltott ki belőlem hogy az valami haláli :D Egyik pillanatban megöltem volna Zack-et a másik pillanatban pedig bezártam volna egy kis ketrecbe, hogy csak az enyém legyen ;)
Annyira gyönyörű, még is szívfacsaró volt az ő történetük Sugar-ral.
Zack egy szívdöglesztő hokis játékos, aki elsőre egy bunkó, rosszfiú de ha megismered sokkal több! Ő csak egy “kis”fiú aki a múlt árnyékaival küzd és egy kis megnyugvásra vár. Csupa szív, érzelmes mégis vad. Annyira sajnáltam azt ami vele történt, és azt a sok mindent amit magával cipelt!
Sugar egy okos,elveszett lány a nagy világban. Tudja mit akar, ám valahogyan sosem sikerül neki. Sok mindenen ment keresztül és neki is sok szörnyű dolgokat kellett átélnie!
Mindketten egy elveszett karakterek voltak akik egymásban találták meg a fényt, a megmentést. Gyönyörű!
Reece egy igazán érdekes karakter volt számomra, az elején bosszantó aztán egy összetört fiú és végül egy boldog, céltudatos férfi.
Veronica az Veronica, egy percet sem szeretnék vesztegetni az ő karakterére. Egy szó: Gyűlöltem!
Eric egy haláli forma volt, minden megmozdulását szerettem a könyvben!
Sugar barátait pedig imádtam. Támogatóak voltak és mindig Sugar mellett voltak!
Ismét fan görcsöt kaptam mikor megemlítették a Trónok harca sorozatot! Imádom és már csak ezért egy plussz csillag jár ;)
Tényleg, szerintem nagyon jó könyv volt és örülök hogy végül elolvastam! Egy percét sem bánom! Olyan sok minden komolyabb dologról is szólt, gyász, pánikbetegség és érdekes volt követni melyik szereplő hogyan küzd meg ezekkel.
Ismét egy kedvenc mondattal fejezem be az értékelésemet.:
“Semmi arany nem maradhat.”

Ella19>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Mikor belekezdtem ebbe a könyvbe, akkor az első oldal után abba is hagytam. Nem volt meg hozzá a kellő hangulat, emiatt olvastam ilyen sokáig. Viszont mikor pár nappal ezelőtt újra nekifutottam a könyvnek, akkor felkeltette az érdeklődésemet. Összességében tetszett a történet. A szereplők is szimpatikusak voltak, viszont a mellékszereplők egy kicsit kidolgozatlanok voltak. Sugarról és Zackről viszont sok mindent meg lehetett tudni. Mindkettőjük nagy jellemfejlődésen ment keresztül. Annyira azonban egyik szereplő se került hozzám közel. Talán egy kicsit Zack. Zack-et nagyon sajnáltam amiatt ami történt vele. Ez a könyv hasonló volt, mint az Off-Campus sorozat.
Ajánlom!:)

Heni_könyvespolca P>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Jó volt, jó volt…de valami hiányzott. Az a kis plusz ami nem teszi sablonossá a történetet. Sajnos ezt nem éreztem benne. Természetesen tetszett, könnyed olvasmány volt viszont nem mondanám maradandónak amit szívesen újraolvasnék. Szereplőkkel nem volt problémám, szerettem együtt Sugart és Z-t…tipikus kiderül valami titok, harag, békülés, happy end.

BG214>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Egyértelmű, hogy egy újabb kedvenc irónőre bukkantam. Imádom a hokis erotikus könyveket. Bár nekem Z karaktere nem volt annyira szimpatikus, mint vártam. De ettől eltekintve jól szórakoztam.

zuna19 >!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Annyira nehezen veselkedtem neki a könyvnek és nem hiába. Sajnos nekem ez nem tetszett. Túl sok volt a gyötrelem. Az nem is zavar, hogy sablonos és hasonlít nem egy könyvre amit olvastam. Tényleg nem ezen bosszankodok.
Talán ami a leginkább zavar, hogy a főszereplő páros unszimpatikus/ kedvelhetetlen.

Pesu>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Imádom az olyan könyveket amik olvastatják magukat! Csak úgy faltam az oldalakat és fel sem tűnt! Nagyon oda vagyok a humoros karakterekért és ebben a könyvben sem volt hiány belőlük! A szívdöglesztő sportoló hatalmas egóval pedig szinte már kötelező! ;)
Eric volt az egyik kedvencem a könyvben, na meg persze Z is, mert az ő humorukat bírtam a leginkább!
A romantikus kedvelőknek nagyon tudom ajánlani, pláne ha szereted a jó pasi sportolókat! ;)

Deziréé>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Úgy voltam vele, hogy miért ne, hátha tetszeni fog. Mit feszíthetek? Már pár fejezet után éreztem, hogy ez erősen hasonlít az Off-campus sorozatra, de mivel azok a könyvek nagy kedvenceim folytattam az olvasást, de jó párszor azért megpattant benne valami, hogy ne már, most tényleg első látásra itt a nagy szerelem és társai. Pedig így történt….
Összességében nem rossz könyv, könnyű olvasmány azoknak akik szeretik a romantikus és erotikus könyveket, de sajnos nekem ez a történet semmit nem adott, csak elolvastam és kész, nincs bennem ilyen érzés, hogy aztaa ezt még egyszer el kell olvasnom. Egyszer elég volt.
Voltak benne jó részek, de sajnos rosszak is, pláne, hogy én inkább Zack és Sugar barátairól szívesebben olvastam volna. Szóval bízok benne, hogy egyszer talán róluk is olvashatok és eldobom az agyam olyan jó lesz.

turanett P>!
Ilsa Madden-Mills: Boyfriend Bargain – Áll az alku

Ez most nekem tetszett. A szereplők szimpatikusak, a történet is jó. Minden megvolt benne, amit szeretek. Kellő romantika, sport, e és egy kis feszültség. Zack és Sugar (bár ez a név annyira nem jött be) jó kis párost alkottak. Érdekes ajánlata volt a lánynak,de végül is érthető. Zacket sajnáltam, túl nagy terhet cipelt. Nekem a mellékszereplők is tetszettek, a lakótársak történetét is szívesen megismerném.

Csala_Vivi>!

– A győzetesek arra születnek, hogy felálljanak, miután legyőzték őket.

a_bookworm_named_honey>!

– És nekem pont úgy tetszel, ahogy vagy – lágyul el az arca. – Egy rohadt részletet se változtatnék rajtad.

Unicooorn P>!

Ő a mindenem.
És az enyém.
Ő jelképezi azt, hogy az életem jó irányba halad.
A szerelmem, a reménységem. Örökké.

Bookaholic77 >!

Néha talán a gödör alja a legmegfelelőbb hely, ahonnan elkezdheted újraépíteni magad.

a_gabiii>!

Félelem nélkül kell élned az életed, Sugar. Ha úgy érzed, valami ijesztő vagy bizonytalan helyzet tornyosul előtted, akkor is ugorj bele, hiszen honnan tudhatnád, mi lesz, ha meg sem próbálod?

Unicooorn P>!

– Hellóóóó! Más is mondta már, hogy úgy nézel ki, mint egy angyal?
Ah.
– Nem a mennyből estem le, szóval ne is folytasd.