Képes ​olasz-magyar szótár – Szeretem a szavakat 2 csillagozás

Iker Bertalan – Szendrő Borbála: Képes olasz-magyar szótár – Szeretem a szavakat

Ez a szótár Szendri Borbála I love words / Én szeretem a szavakat című munkájának olasz-magyar változata. Benne minden egy helyen megtalálható: képek, szavak, ragozások, vonzatok és a magyar jelentés. Csak a hétköznapi szókincs. 82 nagy téma, több mint 5200 olasz szó és kifejezés, 140 oldal kép. Használható egyénileg és csoportosan. Reggeltől-estig. Úton-útfélen. Ezzel könnyebb felkészülni a nyelvvizsgára. Állandóan forgatható, bárhol elkezdhető, bárhol folytatható.

Szultán, Budapest, 2006
254 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638373296 · Illusztrálta: Szabóné Nagy Mária
Magánkiadás, Budapest, 1991
254 oldal · ISBN: 9634006523 · Fordította: Iker Bertalan · Illusztrálta: Szabóné Nagy Mária

Gelso P

jó volt a felkészülés idején, hogy nem kellett folyton szótárat nyálazgatni egy-egy téma kidolgozásánál…

Miroslava Ferrarová: 1000 olasz szó
Fábián Zsuzsanna – Danilo Gheno: Olasz-magyar kifejezések és szólások szótára
Pier Paolo Pasolini: Egy halott énekei
Edith Bruck – Giovanni Giudici – Lator László: Sul mestiere del poeta – A költői mesterségről
Herczeg Gyula: Magyar-olasz szótár
Herczeg Gyula: Olasz-magyar szótár
Kunné Juhász Zsuzsanna: Magyar-olasz közgazdasági szótár
Maria Teresa Angelini – Fábián Zsuzsanna: Olasz-magyar főnévi valenciaszótár
Vizi Krisztina: Szaknyelvi szótár – Kereskedelem, vendéglátás, idegenforgalom – Olasz-magyar / magyar-olasz
Hargitai György (szerk.): Magyar-olasz, olasz-magyar kisszótár