Képes ​olasz-magyar szótár – Szeretem a szavakat 3 csillagozás

Iker Bertalan – Szendrő Borbála: Képes olasz-magyar szótár – Szeretem a szavakat

Ez a szótár Szendri Borbála I love words / Én szeretem a szavakat című munkájának olasz-magyar változata. Benne minden egy helyen megtalálható: képek, szavak, ragozások, vonzatok és a magyar jelentés. Csak a hétköznapi szókincs. 82 nagy téma, több mint 5200 olasz szó és kifejezés, 140 oldal kép. Használható egyénileg és csoportosan. Reggeltől-estig. Úton-útfélen. Ezzel könnyebb felkészülni a nyelvvizsgára. Állandóan forgatható, bárhol elkezdhető, bárhol folytatható.

Szultán, Budapest, 2006
254 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638373296 · Illusztrálta: Szabóné Nagy Mária
Magánkiadás, Budapest, 1991
254 oldal · ISBN: 9634006523 · Fordította: Iker Bertalan · Illusztrálta: Szabóné Nagy Mária

Gelso P>!

jó volt a felkészülés idején, hogy nem kellett folyton szótárat nyálazgatni egy-egy téma kidolgozásánál…

Miroslava Ferrarová: 1000 olasz szó
Csiffáry Tamás: Olasz-magyar kéziszótár
Kunné Juhász Zsuzsanna: Magyar-olasz közgazdasági szótár
Csiffáry Tamás: Olasz-magyar zsebszótár / Magyar-olasz zsebszótár
5 nyelvű képes szótár
Szabó Erzsébet Mária: Olasz tesztek
Helen Davies – Giovanna Iannaco – Kissné Lénárd Csilla: Kezdők olasz nyelvkönyve
Móritz György – Szabó Győző: Olasz nyelvkönyv I./A – I primi due passi
Fábián Zsuzsanna – Danilo Gheno: Olasz-magyar kifejezések és szólások szótára
Hessky Eszter – Iker Bertalan (szerk.): Olasz-magyar, magyar-olasz kisszótár / Dizionario Italiano-ungherese, ungherese-italiano