Az ​elveszett távirányító (Első bé 3.) 16 csillagozás

Igaz Dóra: Az elveszett távirányító

Most én olvasok!-sorozat elindításával a Pagony régi vágya teljesült: egy szisztematikusan
felépített, pedagógusi szakértelemmel megtámogatott kortárs, magyar „olvasni tanulok”-sorozatot
építünk.
A Pagony legkiválóbb szerzői írnak a sorozatban: Berg Judit, Finy Petra és Gévai Csilla után most
Igaz Dóra folytatja a sort az idő közben második osztályba lépett Pali történetével.
Pali szuper távirányítós autót kapott a születésnapjára! Legszívesebben azonnal megmutatná a
barátainak. Bár az iskolába nem szabad játékot vinni, Pali mégis becsempészi az autót a terembe.
Csakhogy a távirányító a második szünetre nyomtalanul eltűnik! A gyerekek az egész iskolát
átkutatják, végül mégis a legváratlanabb helyen bukkannak az elveszett távirányítóra. Ráadásul a
tanár néni sem haragszik, sőt…

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Most én olvasok!

Pagony, Budapest, 2017
54 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634103240 · Illusztrálta: Horváth Ildi

meseanyu MP
Igaz Dóra: Az elveszett távirányító

Fenntartom, hogy ez az egyik legjobb sorozat kezdő olvasóknak, ez a történet is nagyon kis helyes volt, izgalommal, tanulságokkal, aranyos rajzokkal.

bagie P
Igaz Dóra: Az elveszett távirányító

Szerintem a sorozat nagyon jól megfelel annak, amilyen célt tűzött ki maga elé: „olvasni tanulok” … építkezik folyamatosan.
Egyszerű mondatok, de van mögötte tartalom és mondanivaló is…és persze happy end.
kellemes kikapcsolódás volt a munka előtti ráhangolódásban ma reggel :)

dianna76 P
Igaz Dóra: Az elveszett távirányító

Lehet, hogy ezúttal lágyszívű leszek, de nem tudom nem megadni az öt csillagot. Egyszerű, könnyen érthető szöveg, mégis van izgalom a történetben. Sőt, még némi izgalom fokozás is a vége felé. Ez most tetszett! a tanító néni hozzáállása pedig… Nagyon jó! Sajnos az előző kötethez nem sikerült hozzájutnom, de mielőbb pótolom az olvasását.

Pagony, Budapest, 2017
54 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634103240 · Illusztrálta: Horváth Ildi