Motorozás ​mesterfokon 1 csillagozás

Gyorsan, biztonságosan és tudatosan
Ifj. Petró Lajos: Motorozás mesterfokon

Gyorsan és biztonságosan akar motorozni? Ehhez azért valamivel többre van szüksége, mint néhány nyeregben eltöltött óra vagy nap. A MOTOROZÁS MESTERFOKON című könyvben mindent megtalál, ami ahhoz kell, hogy vezetési ismereteit tökéletesre fejlessze. Az alapoktól a legkülönbözőbb – eddig kizárólag a versenyzők által ismert – trükkökig megtalálja mindazt, aminek segítségével tudását tökéletesítheti, bármilyen szintre is jutott már kétkerekűjének vezetésében. Emellett számos túlélési tippet is talál az olvasó ebben az áttekinthető, fotókkal és ábrákkal gazdagon illusztrált könyvben. A Motorozás Mesterfokon címszavakban Mi miért történik egy motorkerékpáron? A kétkerekű kezelése. Kanyarodás gyorsan és biztonságosan. A pontos és rövid fékezés. Gyorsítás lendületesen. A jármű tulajdonságai és a motorozási stílus. Motorozás utassal. A kanyargós utak élvezete. Az ideális íven maradni. Túlélni a városi közlekedést. Öltözködés célszerűen és okosan. A bukásra is fel lehet készülni.

Perjés Grafikai Stúdió, Budapest, 2003