Русский ​язык для всех / Russian for Everybody / Le russe à la portée de tous / El ruso para todos / Russische Sprache für alle 1 csillagozás

учебник / Textbook / Manuel / Manual / Lehrbuch
Е. Степанова – З. Иевлева – Л. Трушина: Русский язык для всех / Russian for Everybody / Le russe à la portée de tous / El ruso para todos / Russische Sprache für alle

This Textbook is one of a sereies of aids to Russian studies, which also includes a Book of Exercises, an Oral Speech Manual, a Reader, a Vocabulary, a Reference Grammar and a Recorded Supplement.

Русский язык, Moszkva, 1977
428 oldal · keménytáblás

amedeclair>!

A sorozatból a Reader részét használom. Kb. 2 oldalas történetek vannak benne, nagyon jól használható szövegértés fejlesztésére. Ajánlani tudom azoknak, akiknek már alapfokú szókincse van, és gyakorolni szeretné az olvasást, könnyű sikerélményre vágyik. Itt ugyan nincs benne szószedet, egynyelvű az egész, de ki lehet következtetni a szavak jelentését (vagy megnézni a szótárban).