Mennyei ​dallamok 1. (Mennyei dallamok 1.) 28 csillagozás

I-Huan: Mennyei dallamok 1.

A Delta Vision tovább sétál a Makrancos hercegnő által kijelölt ösvényen, amit leginkább fiatal, romantikus lányok tettek járhatóvá. Az új sorozat címe: Mennyei dallamok.

Tündér vagy démon? A találkozásukkor eldől…
Csin Caj Seng tündércsaládba született és rókadémonok között nőtt fel. Az ő felelőssége, hogy a rókák vérvonala fennmaradjon. Mikor azonban találkozik Jün Sivel és Pinggel, alkalma nyílik, hogy visszafizessen egy kétszáz évvel korábbi adósságot. És bár eltökéli, hogy megvédi őket, akaratán kívül szerelmi csatározásokba bonyolódik, ráadásul belekeveredik a tündérek és démonok közti harcba is…

Delta Vision, 2008
176 oldal · ISBN: 9789639890190 · Fordította: Kleinheincz Csilla · Illusztrálta: I-Huan

schesztiஐ>!
I-Huan: Mennyei dallamok 1.

I-Huan rajzstílusa a Makrancos hercegnő óta nagyon tetszik, csodaszépek az alakjai és tündériek a chibik. :)
A történet kicsit kusza, de rókadémonok szerepelnek benne, szóval imádás van. :))
Úgy érzem, nem kicsit bonyolítja adolgokat, hogy Caj Seng nő és férfi alakkal is bír, remélem, fogom tudni követni a folytatásban, hogy ki kicsoda… :D
És persze van némi intrika a háttérben, szóval összetettebb a történet, mint gondoltam. :) Kár, hogy csak két rész jelent meg magyarul. pedig annyira nem is hosszú.

Lilla_Miko>!
I-Huan: Mennyei dallamok 1.

Ez Yi Huan második műve, ami a kezembe kerül. Megvallom, a rajzolását szeretem, csak a nevek ne lennének nekem ennyire „kínaiak”. XD A téma maga érdekes: tündérek, rókadémonok, és a szereplők is kedvelhetők, habár még nem annyira ismerhettük meg őket. Azt már most leszögezhetem, hogy nagyon sajnálom, hogy ezt nem fordították le végig.

kaata15>!
I-Huan: Mennyei dallamok 1.

Kedves, aranyos történet, kíváncsi vagyok a folytatásra. Szépek a rajzok :) Illik a történethez.

Rikky_hime>!
I-Huan: Mennyei dallamok 1.

Ismételten egy shuojo manga érdekes szellem vonulattal… de miért nő és férfi is egyben?

myrte>!
I-Huan: Mennyei dallamok 1.

Még csak az első köteten vagyok túl, de már várom a másodikat. Tetszik a rajzolása, bár még szoknom kell a kínai neveket. ^^

Szumire>!
I-Huan: Mennyei dallamok 1.

Tetszik a rajzolása csak az nem,hogy annyira hasonlóak az alakok az író/rajzólónő előző munkájához a Makrancos hercegnőhöz nem igazán változtatót de azért élvezhető.

Mennyei dallamok sorozat · Összehasonlítás