Makrancos ​hercegnő 4. (Makrancos hercegnő 4.) 36 csillagozás

I-Huan: Makrancos hercegnő 4.

Pletykák szennyezik be Ji Fu származását; Cse Li kénytelen elhagyni a palotát. Egy esztendővel később ő, Tang Huj és Csung Lu ismét találkoznak, és a fürkész élete még a korábbiaknál is nagyobb veszélybe kerül…

Delta Vision, 2008
176 oldal · ISBN: 9789639679849 · Fordította: Kleinheincz Csilla · Illusztrálta: I-Huan

Volk P>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 4.

A borítót most nem érzem a magaménak, nem fogott meg igazán, ami szerintem a színből fakad. A második kötetnél is ilyesmi volt; a színek egész jól harmonizálnak, de egyszerűen nem az én világom. A karakter viszont rendben van, szóval nem panaszkodhatom.

A történet alakulása azért nekem nem feltétlenül jön be igazán, de mindenképpen mozgalmasnak mondanám. Egyébként ha az eddigi történéseket venném górcső alá, akkor valójában egy igazán egyszerű sztoriról van szó, és minden kötetben van egy-egy jelentősebb mozzanat és annyi. A cselekményszövést is kényelmesen, lagymatagon folyónak mondanám amúgy.

Teljes vélemény: http://www.volk.hu/…

kedaiyun>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 4.

Bonyolódik a szerelmi szál, ráadásul kiderül néhány lényeges dolog is a szereplők múltjáról. Kíváncsi vagyok a befejezésre. Viszont a nevekkel megint bajban voltam, és igaz, hogy már az elejétől fogva így volt, de csak most tűnt fel: ha Tang Huj és Tang Cse Li neve így íródik, akkor Csung Lu Vu miért így? Holott Vu Csung Lunak kellene lennie.

Liliane>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 4.

Még mindig 4 csillag, egyre izgalmasabb a manga is, de talán már megint sok az önsajnáltatás. Remélem az 5. kötet jobb lesz.

Makrancos hercegnő sorozat · Összehasonlítás