Makrancos ​hercegnő 2. (Makrancos hercegnő 2.) 44 csillagozás

I-Huan: Makrancos hercegnő 2.

Az Északi Szung-dinasztia végnapjaiban Ji Fu hercegnőt délre menekítették. Tíz év múlva Tang Huj felkeresi Csung Lu Vut, a császár fürkészét, hogy segítsen a hercegnőnek visszaszerezni rangját. Számos összetűzést követően Csung Lu ráébred, hogy beleszeretett a lányba, akinek véleménye a fürkészről kezd javulni, ám még Hujt szereti. Amikor azonban megtudja, hogy Taj Hszüan és Csung Lu szeretők, bánat tör rá…

Delta Vision, 2008
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639679443 · Fordította: Kleinheincz Csilla · Illusztrálta: I-Huan

schesztiஐ P>!

Ji Fu kezd kifejezetten egyre makrancosabb lenni. :DD
A gyönyörű rajzokat humorral fűszerezi meg I-Huan, és ettől az egész olyan bájos lesz, hogy lehetetlenség nem szeretni. :) A szerelmi háromszög is persze egyre élesebb – én megmondom őszintén, nem is tudom, kit szeretnék jobban. :))

A legnagyobb élmény az volt, hogy miközben Siófokról hazafelé jövet a kocsiban olvastam, hátulról megszólalt a lányom, és megdícsérte az egyik rajzot. :D Pedig ő eléggé tiltakozik, amikor valamelyik mangát próbálom „rátukmálni” :)))

Melani>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 2.

Az előző kötetben előrevetített szerelmi háromszög kiteljesedik, és persze megbonyolítja a dolgokat, emellett ez a kötet rendkívül humorosra is sikerült. A rajzok szintén gyönyörűek.

kedaiyun>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 2.

Ebben a részben tényleg elég makrancosnak tűnik ez a hercegnő. A humor is előkerül, valamint új szereplők. Taj Hszüan továbbra is érdekes figura számomra.

Volk P>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 2.

[…] A második kötet borítója rajzolás szempontjából, valahogy még kevésbé tetszik, de a színek összhangja bejön – annak ellenére, hogy mondjuk a falra nem kennék ilyen színeket. A másik dolog, ami megkapott, az a hátulján lévő behajtott rész (nem az a hátulja, ahol a szerzőről talál az ember infót, hanem a másik :D), tehát ott van egy behajtás, és az azon lévő rajz igazán bejön; nyilván a kiadó könyvjelzőnek szánta, és biztos, ha nem könyvtári könyvről beszélgetnénk, kikapnám onnan. De hát így… [linkeknél]

Liliane>!
I-Huan: Makrancos hercegnő 2.

Bonyolódik a helyzet, talán jobb mint az első rész.

Molyra10>!

Egyre jobb a történet!
Következö részt még ma elolvasom.

Makrancos hercegnő sorozat · Összehasonlítás