A ​sikeres időgazdálkodás és életvitel 10 természettörvénye 6 csillagozás

Hyrum Smith: A sikeres időgazdálkodás és életvitel 10 természettörvénye Hyrum Smith: A sikeres időgazdálkodás és életvitel 10 természettörvénye

Hyrum Smith új könyve lehetővé teszi, hogy kézbe vegyük életünk irányítását és szert tegyünk a lelki békére. Valamikor az önmenedzselés klasszikus műveként fogják számon tartani. Louis A.Tartaglia, M.D. a Success magazin szerkesztője Bámulatos! Egy olyan korban, amikor csak kevesen hisznek abban, hogy személyes döntéseink hatással lehetnek életünkre, Hyrum Smith első kézből jövő tapasztalatok alapján mutatja be, melyek azok a konkrét lépések, ahogyan kézbe vehetjük sorsunk irányítását. Warren Bennis a Becoming a Leader szerzőbe Hyrum Smith egy olyan módszert fejlesztett ki, amely segít, hogy tisztábban lássuk saját értékeinket, és integrálva őket napi tevékenységünkbe elégedettebb és több örömet nyújtó életet éljünk. J. Oliver Crom a Dale Camegie & Associates elnöke * * * Hyrum Smith a Franklin Quest alapítója és elnöke. A Franklin Időtervezőt több mint kétmillió ember használja világszerte.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Profit könyvek Bagolyvár

Bagolyvár, Budapest, 1997
232 oldal · ISBN: 9639071404 · Fordította: Doubravszky Sándor
Bagolyvár, Budapest, 1996
214 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637423893 · Fordította: Doubravszky Sándor

Turcsány_Torda>!
Hyrum Smith: A sikeres időgazdálkodás és életvitel 10 természettörvénye

Nagyszerű, végül nagyrészt nem is az időgazdálkodásról szólt, hanem az értékeink helyes meghatározásáról, hiszen ez elengedhetetlen ahhoz, hogy helyesen osszuk be az időnket. + emiatt a könyv miatt írtam Hyrum Smith-nek, aki mondta, hogy jelentkezzek a magyar FranklinCovey-hoz, jelentkeztem és felvettek :) Azóta – emiatt a könyv miatt – dolgozom itt.

annina>!

Ahhoz, hogy részem legyen a beteljesedésben, saját egyedülálló énemhez kell hasonulnom, saját értékeim dobszavára kell menetelnem. A boldogságom és a sikerem azon múlik, képes vagyok-e önmagam maradni, önmagamat nyújtani és kibontakoztatni a bennem rejlő képességeket.

annina>!

Bár ezt nem szívesen valljuk be, szeretjük irányítani mások életét, szeretjük magunkban „előírni” másoknak, amit szerintünk csinálniuk, gondolniuk kellene, amilyennek lenniük kellene. Még nagyobb probléma forrása, hogy igen gyakran mi magunk vágyunk arra, hogy irányítsanak minket. Sóvárogjuk azt a biztonságot, amit a mások értékeihez való igazodás nyújthat nekünk.

annina>!

Mélyen hiszem, hogy személyes sikerünket és beteljesülésünket döntően meghatározza, hogyan nézünk a dolgokra. Szerencsénk kovácsai mi magunk vagyunk. Ám a szerencse nem az, ami véletlenül történik velünk. Akkor találkozunk vele, amikor hagyjuk, hogy a bennünk rejlő erők szabadon a felszínre törjenek. Ez az, ami sikerre vezet.

annina>!

Életünkben mindnyájan eljutunk ahhoz a ponthoz – hacsak szellemileg vagy érzelmileg nem vagyunk fogyatékosak –, amikor vállalnunk kell a felelősséget sorsunkért.

Kapcsolódó szócikkek: felelősség