Harry ​Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak 43 csillagozás

Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Mind a hét kötetet olvasta? Úgy érzi, úgy ismeri a varázsvilágot, mint a tenyerét? Akkor lássuk! Tudja például Hagrid keresztnevét? Vagy hogy mivel keresi a kenyerét Mr. Dursley? Azt persze egy gyerek is rávágja, mennyibe került Harry varázspálcája vagy, hogy hány ember van egy kviddicscsapatban… Kötetünk a legavatottabb rajongók számára is tartogat kihívást.

Animus, Budapest, 2008

sztimi53 P
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Hehe, jó szórakozás ez a kvízkönyvecske… ha olyanom lesz elő fogom még venni. :)
Kevés kiváló, jó néhány várakozáson felüli és elfogadható vizsgát tettem, és mint kiderült, nem vagyok troll. :D

piciszusz
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

@FruzsinaRacz-nak köszönhetően kölcsönkaptam a könyvet. Nagy sikert aratott az ismerőseim körében is.
Egyedül ami nem tetszett, az a ki mondta kinek, ennyire azért nem vagyok fanatikus, és ennek köszönhetően csomó pontot vesztettem. De mindenképpen ajánlom a Potter-fanoknak. :)
Az eredményeim titkosak :)

LooneyLuna23
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Szórakoztató, vicces, ötletes és Harry Potter-rajongóknak kötelező olvasmány – nagyjából ezt tudnám elmondani erről a könyvről. Jó volt elmerülni kicsit a hőn szeretett varázsvilággal kapcsolatos feladatlapokban. Nem az első olvasásom volt, molytagságom előtt is jó párszor kezembe került már, és valószínűleg még nagyon sokszor le fogom venni a polcról, hogy teszteljem magam, vajon tudom-e még, mennyibe kerül egy uncia sárkánymáj :)

Letti
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Nagyon jó kis tesztkönyv. Tényleg van olyan, amire az ember szerintem a könyvek olvasása közben sem nagyon figyel, és itt például rákérdez. Érdekes dolgok. Plusz, vicces és jó kis memória frissítő. Egyszer már neki vágtam, de majd miután elolvastam a könyvet újra megcsinálom. Úgyis biztos vannak kitöltetlen/megválaszolatlan kérdések. :)

Animus, Budapest, 2008
FruzsinaRacz
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

kiváló időtöltés a roxforti vizsgák megszerése:)

bár a teljesítményem romlik a könyvek előrehaéadtával..
kiegészítés 2010 08.02. hétfő délután:
4. könyv:2 db V
5.könyv: V és E
6. könyv:2 db V
7. könyv: Kiváló és V

Tehát sikeresen teljesítettem az RBF követelményeket.
Mehetnék RAVASZra, de ahhoz újabb könyveket kellene elolvasnom…napolom.

Laueszti
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Nagyon aranyos kis könyvecske, segít visszaemlékezni dolgokra. Néhol még akkor is törnöm kellett a fejem dolgokon, amikor azt pár órája olvastam csak el. A legnagyobb küzdelmem a ki mondta/kinek rész volt, de (egy kis segítséggel) azzal is meg lehetett birkózni. Nagon ajánlom, ha le akarjátok mérni tudásotokat de csak a könyv közvetlen olvasása után ajánlott. Tapasztaltan le tudja lohasztani a lelkesedést, ha nagyon nem emlékszel már a részletekre.

Beriniki
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Nagyon jó szórakozás ez a tesztkönyv.Bár a teljesítményem romlott a könyv vége felé,azért büszke voltam az eredményeimre :) Jó móka ezt töltögetni :)

BiankaღLike_Light
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Remek ez a könyv! Az RBF rész könnyűnek nevezhető, de ott is van ami nehezebb.
Nagyon tetszik, hogy külön vannak benne az RBF és RAVASZ szintű kérdések. A RBF-eket egyszerűen letettem, minimum V-vel. A RAVASZ-on is olt ami sikerült, de utána is néztem pár dolognak. Nagyon érdekes hogy néha a legegyszerűbb /jelentéktelenebb/ beszélgetésekből ragadják ki a „na ki mondta?” kérdéseket.

krisztina0419
Huzsvai Dóra – Rose Kinga: Harry Potter tesztkönyv kezdőknek és haladóknak

Változó eredmények.A Ravaszba már nem kezdtem bele,abba talán majd legközelebb.Kicsit tömény lenne 1 olvasásra. Azoknak 1 jó tanács mielőtt elkezdenék olvasni a 7 kötetet,nagyon figyeljenek oda a nevekre. Én csak azért adok 4 csillagot,mert nagyon névközpontú,és nekem nem valami jó a névmemóriám :D:D:D

piciszusz

Rossz válaszért nem jár pontlevonás, időnyerő használata esetén azonban a jó válaszok száma automatikusan megfeleződik!