Fagylalt ​az aszfalton 2 csillagozás

Hudra L. Mária (szerk.): Fagylalt az aszfalton

Nyár.
Mi más juthatna eszünkbe, mint a meleg, a limonádé, vagy épp a tengerpart. De mi van, ha valaki épp a hegyekbe vágyik? Bikini, törölköző, jégcsákány. Mindenki másképp élvezi a szabadságot.
A Fagylalt az aszfalton egy olyan novelláskötet, amely épp ezért született. Olykor érzelmileg túlfűtött, mégis könnyed, élvezetes írások. Egy-egy novellában kitűnik a való élet pikáns íze, míg másokban az olvasó fantáziája kap szabad utat.
Ennek a kötetnek a szépsége maga a sokszínűség.

A művek szerzői: Némethy Alexandra, Hudra L. Mária, Kun Gergely, Körömi Renáta, Takács Zoltán, Máthé Réka, Hegedűs Anikó

Láma, 2021
168 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786158191906

Sue_Dylen I>!
Hudra L. Mária (szerk.): Fagylalt az aszfalton

Mostanában rákaptam a novellákra és a novellás kötetekre. Főleg ha iszonyú tehetséges emberek írásait gyűjti egy csokorba. A Fagylalt az aszfalton egy nyári mezei csokor. Tele van szépséggel, érzelemmel és jobbnál jobb írásokkal.

Sue_Dylen I>!

Áron ujja perzselte, szavai mézként kúsztak a bőre alá, és bebugyolálták a szívét.

107. oldal, Némethy Alexandra: Gleccservíz

DarvasPetra IP>!

Gitta beszívta a hóillatú levegőt és eldöntötte, nem erőlteti a dolgot, inkább élvezi a nyaralást. Bevárja a két nőt, és ha csatlakoznak hozzá, együtt visszamennek a hotelbe. Vagy – megkerülve a síliftet – hógolyóvá bukfencezve kényelmesen legurulnak a lejtőn egyenesen a jakuzziba.

106. oldal, Némethy Alexandra - Gleccservíz