Menekülés ​a Marsra 1 csillagozás

A 144-ezresek legendája
Huba Csaba: Menekülés a Marsra

Akarsz-e felszállni arra a korongra, amelyik majd elvisz egy másik világba? Akarsz-e megújulni és örökké szretni? Meg tudod-e tagadni az anyagi világot, amely magad alkotórésze is? El tudnál-e fogadni másként kinéző élőlényeket, akár egy marslakót is? Ha úgy érzed, hogy kívánsz ezen a másik világon tovább élni, akkor keresd minden erőddel ezt a világot, és keresd azokat a korongokat, amelyek ebbe a világba fognak átrepíteni! Keresd azokat az embereket is, akik hasonlóan gondolkodnak, mint te, és akik megtették a hívó szót! Keressétek egymást, száznegyvennégyezresek!

Kornétás, Budapest, 1998
124 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637843582 · Illusztrálta: Olescher Tamás

zatonyi
Huba Csaba: Menekülés a Marsra

Huba Csaba: Menekülés a Marsra A 144-ezresek legendája

Egy szuszra kiolvastam. Letehetetlen. Örök kedvenc lett. Igazi gondolatébresztő könyv. Minenkinek ajánlom, főleg azoknak, akik érzik, hogy nem pálya,amit művel az ember ezzel a gyönyörű bolygóval, és aki másképp látja a világot. Ez a könyv figyelmeztetés arra, hogy ideje lenne már kilépni az anyagi világból és az igazi fontos,spirituális dolgokkal foglalkozni. Szeretet,család,természet,emberség. Egy szóval hogy harmóniában tudjunk együtt élni és ne a legújabb iphone legyen a legfontosabb. Élveztem minden percét ennek a könyvnek, egy életre maradandó élményt nyújtott.