Manka (Manka 1.) 9 csillagozás

Horváth Mónika: Manka

Kis képeskönyv a Mankákról és egy vidám nyári napról.

Cerkabella, Szentendre, 2010
26 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639820203 · Illusztrálta: Horváth Mónika

worsi P>!
Horváth Mónika: Manka

Nem tudom, ki lehet a célközönség. Én csak most bukkantam rá a könyvtárban, és azért hoztam haza, mert igencsak kevés benne a szöveg. A nagylány viszont megküzdött vele, és elolvasta! Nagyon büszke vagyok rá, azért is, mert valami monospace betűtípussal készült ez a könyvecske, így pár betűt nem is ismert föl – pedig elvileg már tudja az összeset. (De gyanítom, hogy benne se fog mély nyomokat hagyni a Mankák vidám nyári délutánja.)

Trudiz >!
Horváth Mónika: Manka

Találkozás a barátokkal, ez igen jó ötlet.
Manka is erre gondolt, s meghívta őket.
Az illusztráció egyszerűsége arra ösztönöz,
hogy rajzolj te is Mankákat, s rögtönözz! :)

meseanyu P>!
Horváth Mónika: Manka

A történet nem egy nagy etwas (persze ennek a tipegő korosztálynak nem is kell valami rafkós cselekmény), Horváth Mónika rajzai viszont annyira de annyira cukik, hogy elgondolkodtam egy igazi Manka-baba beszerzésén. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy a kötet nem kemény borítós, annyit azért megérdemelt volna.

bnori89>!
Horváth Mónika: Manka

Kedves, egyszerű kis történet a gyerkőcöknek. Ami a felnőttek számára is varázslatos ebben a nyúlfarknyi kis füzetben, azok Mónika mesés illusztrációi. Külön imádom, ahogy a grafikáiba belevonja a textileket, a varrást!
Személy szerint nagyon szeretem Mónika munkáit, követem a Vattacukorhajúlány ténykedését, és két Manka baba boldog tulajdonosának is mondhatom magam :)

Fapicula>!
Horváth Mónika: Manka

Kicsit bánom, hogy megvettem…bár sokba nem került. A netes vásárlás hátrányai.
Egyébként a Manka termékek tetszenek, ezért is gondoltam, hogy a könyv sem lehet rossz – de sajnos nem is jó :(

Trudiz >!

(…) a barátainkkal együtt lenni az egyik legjobb dolog a világon.

Manka sorozat · Összehasonlítás