Munkajogi ​és polgári jogi szerződés- és iratmintatár 0 csillagozás

Horváth István – Szladovnyik Krisztina: Munkajogi és polgári jogi szerződés- és iratmintatár

Könyvünk ​a polgári jog és a munkajog körébe tartozó legfontosabb szerződések és ún. egyoldalú jognyilatkozatok mintáit tartalmazza. A lábjegyzetekben az Olvasó – esetenként az irányadó kúriai ítélkezési gyakorlatot is idézve – megtalálja az adott szerződéses kikötéshez kapcsolódó részletes magyarázatot, amely segítségére lehet az értelmezésben.
A jogi iratmintákat azonban korántsem szabad szolgai módon követni! A konkrét élethelyzet ugyanis olykor igen különös feltétel kikötését követelheti meg a szerződésben!
Kiadványunk összeállításának elsődleges célja az volt, hogy mindenki számára támpontot, biztos alapot nyújtsunk a szerződéskötéshez. A lényeg, hogy „legyen mihez nyúlni”, legyen mibe belefoglalni egy-egy megállapodást a maga speciális kívánalmaival együtt – szerencsére a munka dandárját a Szerződés-és iratmintatár elvégzi Ön helyett.
Könyvünkhöz mellékletként egy ajándék pendrive-ot is adunk, amelyen megtalálható az összes megállapodás- és… (tovább)

Vezinfó, Budapest, 2017