Magyarország ​száz csodája I. 5 csillagozás

Horváth Gergő (szerk.): Magyarország száz csodája I. Horváth Gergő (szerk.): Magyarország száz csodája I.

Amikor 2001-ben megjelentettük a Magyarország száz csodáját, magunk sem gondoltuk, hogy ekkora sikert fog aratni. A rejtőzködő értékek nyomában azóta sorozattá nőtte ki magát: szerzőink és fotósaink csodák után kutatva bejárták a Kárpát-medence minden magyarlakta zegét-zugát. A számtalan utánnyomást és a sorozat teljességét a kiadó most rendhagyó módon szeretné megünnepelni: az első – és talán legnépszerűbb – kötetnek új ruhát adtunk, s az eredeti tartalmat modernebb, szebb kivitelben, felújított szöveggel adjuk az olvasó kezébe.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Magyarország száz csodája · Rejtőzködő értékeink nyomában / Rejtőzködő értékek nyomában

Totem, Budapest, 2003
Totem, Budapest, 2001
Totem, Budapest, 2001

calmovato>!
Horváth Gergő (szerk.): Magyarország száz csodája I.

Nem azért értékelem 5 csillaggal mert névrokon:) Sok érdekes kirándulóhelyet találtunk a könyve segítségével, érdekes, szép, igényes könyv.

Ulrike Schöber: Álomutak
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai
Lang Gyula: Híres történelmi útvonalak
Friedemann Bedürftig: A világ 500 csodája
Vojnits András: Afrika
Sasi Attila – Csák Péter – Fazekas Tamás – Ferkai Tibor – Gellert Zsuzsanna – Háromszéki Zsuzsanna – Kiss Attila – Kovács Péter – Kovács Vera – Porosz Viktória (szerk.): Földrajzi világatlasz