Képleírási ​segédlet középszintű angol nyelvi vizsgákhoz 1 csillagozás

Horváth Balázs Zsigmond – Lövey Zoltán: Képleírási segédlet középszintű angol nyelvi vizsgákhoz

Az önálló témakifejtés vagy más néven képleírás a szóbeli érettségik, illetve nyelvvizsgák egyik legnehezebb feladata. Kiadványunk szeretne segítséget nyújtani és egyben sikeres gyakorlást biztosítani a sűrűbben előforduló tételek feldolgozásával és kétnyelvű kifejtéseivel. A jelen témaköröket az életben is megválaszolták már tanulók és kidolgozásuk a legtöbb középszintű vizsga követelményének megfelel. Mindenki maga döntheti el mely gondolatokat tartja érdemesnek a gyakorlásra, de a legfontosabb útmutató az, hogy a vizsgázók képesek legyenek elvonatkoztatni a látottaktól és saját életükre visszavetíteni az adott feladatot.

Publio, 2015
puhatáblás · ISBN: 9789633978979
Publio, 2015

BiRo I>!

Volt szerencsém belenézni, minden elismerésem.
Ötletes, nagyon jó megvalósítás. :)
Tökéletesen kézhez ad egy előre kidolgozott, szóbeli képleírás vizsgatételt /ami sosem volt valós tétel/, és példáját levezetve mutatja meg, hogyan kell belekezdeni, folytatni és befejezni egy szóbeli felelést.
Érettségizőknek nagyon sokat segíthet.
Csak ajánlani tudom! :)

Szabó Péter: Euro Angol középfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok
B. Lipták Csilla – Csősz Tímea: Színes kérdések és válaszok angol nyelvből B2 szint
Hevesi Mihály: Autoritmia
Szarka Zoltán: Angol, ahogy én tanítom
Haavisto Kirsi – Bajnóczi Beatrix: Kérdések és válaszok angol nyelvből
Némethné Hock Ildikó: 1000 questions 1000 answers – Angol középfok – B2
Szabó Péter: Euro Angol Felsőfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok
Harmath Ágnes – Horváth Judit – Kész Zoltán: Nagy BME Nyelvvizsgakönyv – Angol Felsőfok
Dezsényi István – Rády Annamária: Szóbeli feladatok angol alapfokú nyelvvizsgára
Dóczi Brigitta – Prievara Tibor: B&T's Testfighter