Angyalok ​tánca 5 csillagozás

Horváth Andrea: Angyalok tánca

A szerző édesanyja emlékére írta a művet. „De jó lenne tudni, hogy ebben a testemben, amit Tőled kaptam, foglak-e még látni? Átölelhetlek-e még úgy, mint akkor, a kórházban, amikor megláttad a képen az újpesti házat? Vagy valahol, valamikor majdan születik egy szürke szemű kicsi leányom, akit épp olyan szeretettel fogok etetni, gondozni, ápolni, mint Téged az utolsó hónapjaidban? Milyen kár, hogy nem fogunk emlékezni erre az inkarnációnkra.”

Anno, Budapest, 2011

Gombos_Niki>!
Horváth Andrea: Angyalok tánca

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a könyvre. Illetve a könyv talált rám.
El vagyok varázsolva! :)
Meg sem tudom fogalmazni a véleményemet.

Az egész könyv gyönyörű, megható, elgondolkodtató, izgalmas. Igaz, az első 10-15 oldal nem tetszett. Aztán egyszer csak…szinte magába szippantott a történet! :) Minden nap vártam azt a pár percet, amikor van időm néhány oldalt olvasni. Végigizgultam, pedig tudtam, mi a vége.

Imádom a kutyusokat, nekünk is van 5. Olyan jó volt olvasni, hogy anya és lánya ennyire szerették/szeretik a kutyusukat! :)
Mostantól megpróbálom az írónő összes könyvét beszerezni, mert tetszik a stílus, és a könyv mondanivalója. Remélem, a többi is ennyire fog tetszeni!

eeszter>!

Amikor Gyöngyi eljön hozzám, mindig megtekinti, hogy miket olvasok éppen, és ebből azonnal megtudja, hogy milyen az aktuális kedvem. Feltérképezi a lelki tájaimat, amelyeket bebarangoltam, vagy éppen készülök bejárni, megtudja, mely írók a szellemi társaim, milyen gondolatok foglalkoztatnak, az éjszakáim békés hangulatában milyen világok varázsolnak el?