Álarc 3 csillagozás

Hortobágyi Alexia – Pausz Patrícia: Álarc Hortobágyi Alexia – Pausz Patrícia: Álarc

„Héééééééj! Hallottátok? Na, nem igaz, hogy nem figyeltek rám! Robii hagyd már a telefonod! Csajok!! Nem fogjátok elhinni! – rohant lélekszakadva a 8.a osztály ajtaján Viki.
-Mi az, mi az, csak nem letört a körmöd? Ha, ha, ha! – kezdett el hahotázni a saját viccén Robi.
-Nagyon mókás, mindjárt nem fogtok úgy nevetni, ha megtudjátok mi az ábra…”
..mert mi az ábra? Téged is érdekel?
Vajon mihez kezd az osztály, egy új és kissé furcsa tanárnővel? És ő velük?
Hogyan hat egy „kis lángocska” ebben a sötét világban?
Mit takar az „Álarc”? Ki leplezi le a gyerekek és felnőttek álarcait?
Mi van akkor, ha nincsenek barátaid, nem jössz ki a szüleiddel?
Nem tudod mi legyen a jövőddel, a továbbtanulással?
Ebben a könyvben válaszokat kaphatsz ezekre a dolgokra. És ki tudja, akár a te kérdéseidet is megtalálod, és megoldást is adhat „Valaki”!

144 oldal · ISBN: 9780954516086 · Illusztrálta: Hortobágyi Alexia

KWera I>!
Hortobágyi Alexia – Pausz Patrícia: Álarc

Aranyos és elgondolkodtató történet két fiatal lány tollából, amely egy átlagos osztály tagjainak átlagos napjait tárja elénk, akik egy nem mindennapi tanárnő szárnyai alatt gyarapodnak.
Minden pedagógusnak vagy pedagógusnak készülő fiatalnak ajánlom ezt a könyvet, aki egy kicsit is közel érzi magához a keresztény értékeket.
Emelett ajánlanám felsős diákoknak is, hiszen a történet egy nyolcadikos osztályról szól.

rnia>!
Hortobágyi Alexia – Pausz Patrícia: Álarc

Nagyon tetszett ez a könyv, talán azért is, mert pont nyolcadikos voltam, amikor olvastam. A történet olyan nyolcadikosokról szól, akik egy színjátszó csoportot hoztak létre az iskolában. Mivel én is tagja voltam egy ilyen csoportnak, nem is kell mondanom, milyen közel állt hozzám a történet. De nem ez a lényeg. Arra hívja fel a figyelmet ez a könyv, hogy bármilyen körülmények közt élünk, bármennyire is el vagyunk keseredve, nem szabad feladni, hiszen van Valaki, aki a legnehezebb percekben is velünk van. Nem szabad a szívünket bezárni Előtte. Olyan evangéliumi történet, amelyet minden tininek ajánlok, főleg a nyolcadikosoknak…:)

anesz P>!
Hortobágyi Alexia – Pausz Patrícia: Álarc

Könnyed, üdítő ifjúsági regény. Bár tanári tapasztalataim azt mutatják, hogy nem így néz ki egy osztály. Sajnos! :-(

B_Panka>!

– Akkor csak egyet tehetünk… Imádkozunk. Ha nagyon kilátástalan minden – magyarázta a tanárnő –, és fél az ember a következő perctől, akkor ez az egyetlen megoldás. Istenhez fordulni, hiszen Ő látja a jövőt."