Mazsi ​elszökik 48 csillagozás

Holly Webb: Mazsi elszökik

Sophie gyakran látja, amint egy öreg bácsi, Jenkins úr a labrador kölyökkutyát, Buksit sétáltatja. Bárcsak neki is lehetne ilyen kiskutyája! Az élénk Buksi imád szaladgálni, néha el is szökik a gazdájától. Aztán egy napon Sophie az utcán pillantja meg Buksit – póráz nélkül, egyedül. Talán megint elszökött? Ám Buksi nincs játékos kedvében – otthon valami nagy baj történt. De hogyan adhatná Sophie tudtára?

Eredeti megjelenés éve: 2009

Kiadói ajánlás: 6 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Állattörténetek Könyvmolyképző · Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2016
104 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632452661 · Fordította: Borbás Mária · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2014
104 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632452661 · Fordította: Borbás Mária
Könyvmolyképző, Szeged, 2012

Zsuzsanna_Makai>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Kb a feléig nem értettem, miért vannak a gyerekek megőrülve ezért a könyvért, aztán felpörögtek az események, elkezdtem imádni, majd a végén konkrétan meg is könnyeztem.
Jó volt, nna!

jagoka1984 P>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Végig izgultuk Mazsi történetét. Aggódtunk, hogy sorsa hogyan fog alakulni. Úgy gondolom ennek a sorozatnak a könyveivel a gyerekek is sok hasznos tapasztalattal gyarapodnak.

Gaby_Roney IP>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

A borító nagyon aranyos. Bár én alapból imádom az ilyen álatkás történeteket. :D
Nagyon tetszett a történet, végig izgultam Mazsi „kalandját”. Nagyon jó kis, könnyed olvasmány. Kutyafanatikusoknak kimondottan ajánlott. ;)

Szimirza P>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Már a borító megvett, mivel az én kutyám is fekete, de a történet igazán megható és nem csak gyerekek számára! Ajánlom!

Perly>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Ilyen nincs, most először fordul elő, hogy a kutya magyar neve jobban tetszik, mint az eredeti. Mazsi egy nagyon aranyos, édes, okos és energikus blöki, akinek kezdettől fogva fiatal gazdira lett volna szüksége. Nem is értettem Mr. Jenkins hozzáállását, hiszen tudta nagyon jól, hogy egy kiskutya mennyi mozgást igényel, és azzal is tisztában volt, hogy ő maga már nem olyan gyors és fitt, mint egykoron. Eleve egy korban hozzáillő ebet kellett volna választania. Baj esetén ő is biztosan hozott volna segítséget. Bár ha így történt volna, lehet Sophiék házi kedvenc nélkül maradtak volna…

eeszter>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Annyira aranyosak ezek a történetek, az illusztrációi is tetszenek. Még csak néhány részt olvastam a sorozatból, de nem érzem egysíkúnak. (Legalább is egyelőre biztosan nem :) ) Állatszeretetre nevel, a gondoskodás fontosságára.

moncsicsi83>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Mazsi egy szeretnivaló kiskutya!!!!!! A történet nagyon aranyos az elejétől a végéig.
Az állatok sok mindenre megtanítanak!!

Magdileona>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

Tündéri könyv, melyre csak öt csillagot lehet adni.
Mazsi imádnivaló, játékos kölyökkutya, aki túl fiatal és energikus idős gazdájához képest…
Izgalmas, kalandos történet, tele állatszeretettel, segíteni akarással. Bíztam benne, hogy a végére mindenkinek megfelelő megoldás születik.

Booo32>!
Holly Webb: Mazsi elszökik

A kutyák sok mindenre megtaníthatnak minket: szeretetre, gondoskodásra, ragaszkodásra, tiszteletre. Én is elfogadnék egy ilyen kiskutyát.