Mazsi ​elszökik (Állattörténetek) 33 csillagozás

Holly Webb: Mazsi elszökik

Sophie gyakran látja, amint egy öreg bácsi, Jenkins úr a labrador kölyökkutyát, Buksit sétáltatja. Bárcsak neki is lehetne ilyen kiskutyája! Az élénk Buksi imád szaladgálni, néha el is szökik a gazdájától. Aztán egy napon Sophie az utcán pillantja meg Buksit – póráz nélkül, egyedül. Talán megint elszökött? Ám Buksi nincs játékos kedvében – otthon valami nagy baj történt. De hogyan adhatná Sophie tudtára?

Eredeti megjelenés éve: 2009

Kiadói ajánlás: 6 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó!

Könyvmolyképző, Szeged, 2016
104 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632452661 · Fordította: Borbás Mária · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2012
Könyvmolyképző, Szeged, 2010
102 oldal · ISBN: 9789632452661 · Fordította: Borbás Mária · Illusztrálta: Sophy Williams

Zsuzsanna_Makai
Holly Webb: Mazsi elszökik

Kb a feléig nem értettem, miért vannak a gyerekek megőrülve ezért a könyvért, aztán felpörögtek az események, elkezdtem imádni, majd a végén konkrétan meg is könnyeztem.
Jó volt, nna!

Szimirza P
Holly Webb: Mazsi elszökik

Már a borító megvett, mivel az én kutyám is fekete, de a történet igazán megható és nem csak gyerekek számára! Ajánlom!

Perly P
Holly Webb: Mazsi elszökik

Ilyen nincs, most először fordul elő, hogy a kutya magyar neve jobban tetszik, mint az eredeti. Mazsi egy nagyon aranyos, édes, okos és energikus blöki, akinek kezdettől fogva fiatal gazdira lett volna szüksége. Nem is értettem Mr. Jenkins hozzáállását, hiszen tudta nagyon jól, hogy egy kiskutya mennyi mozgást igényel, és azzal is tisztában volt, hogy ő maga már nem olyan gyors és fitt, mint egykoron. Eleve egy korban hozzáillő ebet kellett volna választania. Baj esetén ő is biztosan hozott volna segítséget. Bár ha így történt volna, lehet Sophiék házi kedvenc nélkül maradtak volna…

moncsicsi83
Holly Webb: Mazsi elszökik

Mazsi egy szeretnivaló kiskutya!!!!!! A történet nagyon aranyos az elejétől a végéig.
Az állatok sok mindenre megtanítanak!!

Magdileona
Holly Webb: Mazsi elszökik

Tündéri könyv, melyre csak öt csillagot lehet adni.
Mazsi imádnivaló, játékos kölyökkutya, aki túl fiatal és energikus idős gazdájához képest…
Izgalmas, kalandos történet, tele állatszeretettel, segíteni akarással. Bíztam benne, hogy a végére mindenkinek megfelelő megoldás születik.

Nefelejcs000
Holly Webb: Mazsi elszökik

Nagyon aranyos könyv, a barátaimnak is tetszett. Sokat nevettem rajta, de volt hogy eléggé megijedtem.

Hiúzka
Holly Webb: Mazsi elszökik

ez volt a leg meghatóbb holly webb könyv , amit valaha olvastam .

Amethyst
Holly Webb: Mazsi elszökik

Szerintem is az egyik legolvasmányosabb Holly Webb könyv, legalább is a kutyás történetei közül biztosan. :) A történet nem csak Mazsi, a kalandjait követi, de egyben rávilágít az idős emberek tiszteletének fontosságára, és a tényre, hogy a zsémbes viselkedés mögött gyakran mély magány leledzik. Örülök, hogy a történet végén mindenki jól járt, még a menhelyi kutyus is. :)

Rileey
Holly Webb: Mazsi elszökik

Holly Webb könyveivel szemezek egy ideje, mert annyira cukik a borítók, hogy az ember rögtön késztetést érez arra, hogy felcsapja és beleolvasson. A történetet ha jellemeznem kéne, azt mondanám rá, hogy olyan kedves volt. Valami mégis hiányzott belőle, és furák voltak az összevissza ugráló nézőpontok, de a korosztálynak szórakoztató olvasmány lehet.