Elli ​hazavágyik (Állattörténetek) 19 csillagozás

Holly Webb: Elli hazavágyik

Megan borzasztóan izgatott a költözés miatt. Már alig várja, hogy izgő-mozgó, aranylabrador kiskutyájával, Ellivel sétálhasson és szaladgálhasson az új otthonuk közelében elterülő csodás vidéken. Szülei azonban attól tartanak, hogy Elli csak útjukban lenne a költözés alatt. Ezért a nagymama felajánlja, hogy a felfordulás idejére befogadja a kutyust.

Megan és Elli még sohasem váltak el egymástól. Megannak kimondhatatlanul hiányzik a kiskutyája, Elli pedig bármire képes, csak hogy hazajuthasson a kislányhoz…

Eredeti megjelenés éve: 2010

Kiadói ajánlás: 6 éves kortól · Tagok ajánlása: 5 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó!

Könyvmolyképző, Szeged, 2016
110 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632455365 · Fordította: Robin Edina · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2014
112 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632455365 · Fordította: Robin Erika · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2012
112 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632455365 · Fordította: Robin Edina · Illusztrálta: Sophy Williams

Light_House>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Nem ismeretlen számomra Holly Webb, hiszen a lányom ezeket a könyveket falta, mikor megtanult olvasni.
Jól ír Holly, a könyv szépen illusztrált, a borító pedig meseszép.

Perly P>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Ez a történet ezerszer jobb volt, mint a Cirmi az éjszakában. Imádtam! ♥ Velünk is megesett párszor, úgyhogy tapasztalatból mondom, van ilyen és lehet happy end a vége. ♥
A felnőttek itt is borzasztóan ostobák voltak, de hát melyik Holly Webb történetben nem azok? Megan meg jobban is szembeszállhatott volna a szüleivel, nagyijával, akkor Ellinek nem kellett volna ennyi megpróbáltatáson keresztülmennie… (Tudom, akkor történet sem lett volna. :D)
Ami az illusztrációkat illeti, szokás szerint gyönyörűek (bár a nagymama az én ízlésemnek túlságosan is fiatal egy nagyihoz képest).

Paulina_Sándorné P>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Kellemes kikapcsolódás volt ez a történet. Imádom a kutyákat, így még jobban élveztem az olvasást. Hihetetlen, hogy mi mindenre képesek, mennyit tudnak menni az állatok, hogy hazataláljanak a gazdájukhoz.

vudura06 P>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Holly Webb könyvei az elsők között vannak, amiket olvastam. Ezt a könyvet már olvastam régebben és ugyan úgy imádtam, mint mikor kicsi voltam. :)
Aranyos és szép történet, Sophy Williams nagyon szép illusztrációival. És a borító. *.* Annyira szép az összes ^.^

Zoéka07>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Egy jó könyv, ami egy kislányról meg egy kiskutyáról szól. =)

moncsicsi83>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Csak azt tudom mondani, amit az összes eddig olvasott Holly Webb könyvekre mondtam. Szuper történetek, imádom olvasni őket. Remélem 6-8 év múlva a gyermekem is szeretni fogja őket olvasni.

MesóTesó>!
Holly Webb: Elli hazavágyik

Nagyon aranyos, vicces történet. Az volt a kedvenc részem, amikor Bella hazaviszi Ellit, Meganhoz.

Kasztór_Polüdeukész >!

– Megsimogatta Elli arany-
színű fülecskéjét, mire a kiskutya megborzongott a
gyönyörűségtől. Azután kicsi, sárga szőrgombóccá
gömbölyödve újra leheveredett a takaróra.

Kasztór_Polüdeukész >!

A költözés félelmetes és izgalmas is volt egyszer-
re.