Az ​elveszett kiscica 27 csillagozás

Holly Webb: Az elveszett kiscica

Scarlett izgatottan várja, hogy családja vidékre költözzön, különösen mivel az új otthon azt jelenti, hogy végre saját házi kedvence lehet. Zoknira esik a választása, egy vörös bundás kiscicára, aki négy hófehér lábacskával büszkélkedhet. A kislány és a cica elválaszthatatlan barátok lesznek. Ám akkor Scarlettnek el kell kezdenie az új iskolát…

Zokni minden nap megpróbálja követni kis gazdáját az iskolába. Egyik reggel azonban hirtelen zápor tör ki, és a kiscica eltéved. Hogyan fogja Scarlett valaha is megtalálni, amikor fogalma sincs, hol lehet?

Eredeti megjelenés éve: 2013

Tagok ajánlása: 6 éves kortól

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Állattörténetek Könyvmolyképző · Olvasni jó! Könyvmolyképző

128 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633991572 · Fordította: Robin Edina · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2016
Könyvmolyképző, Szeged, 2014
124 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633991565 · Fordította: Robin Edina · Illusztrálta: Sophy Williams

Mucusmoly_>!
Holly Webb: Az elveszett kiscica

Nagyon aranyos kis könyv! Nekem nagyon tetszett, hogy Zokni annyira ragaszkodott Scarletthez. Bárcsak nekem is lehetne egy ilyen kismacskám! :)

eeszter>!
Holly Webb: Az elveszett kiscica

A sorozat kedvessége ebben a kötetben is megvan, de most valahogy nem éreztem benne annyi ötletességet, mint az eddig olvasottakban. Lányomon is látszott, hogy ezt most kevésbé fogadja be, mint az előzőeket.

Amethyst >!
Holly Webb: Az elveszett kiscica

Aranyos történet egy kiscicáról, aki túlságosan ragaszkodik gazdijához, és folyton folyvást követi a kislányt az iskolába, mígnem egy nap csapdába nem esik. Tény, hogy gyerekként mind a tíz ujjamat megnyaltam volna egy ilyen mesekönyv után, felnőtt fejjel sajnos nem kerültem ilyen szinten a hatása alá. Jó volt, de Holly Webbtől olvastam már jobbat is.

Dia20646 P>!
Holly Webb: Az elveszett kiscica

Nagyon aranyos, gyorsan elolvasható történet volt. Minden szereplő új környezetbe került és ehhez kellett hozzászokniuk, beilleszkedniük. Végig izgalmasan érdekesen alakult a történet, nagyon tetszett Izzy szerepe. Igazán megkönnyítette Scarlett helyzetét és nagy segítségére is volt az elveszett cica megtalálásában.
A kicsik számára első önálló olvasmánynak igazán kiváló.

Netti_10>!
Holly Webb: Az elveszett kiscica

Nagyon aranyos történet egy idilli családról. Nemhiába imádják a gyerekek Holly Webb könyveit. A Zokni név egy kicsit szokatlan, de szerethető.