Az ​elveszett kiscica (Állattörténetek) 9 csillagozás

Holly Webb: Az elveszett kiscica

Scarlett izgatottan várja, hogy családja vidékre költözzön, különösen mivel az új otthon azt jelenti, hogy végre saját házi kedvence lehet. Zoknira esik a választása, egy vörös bundás kiscicára, aki négy hófehér lábacskával büszkélkedhet. A kislány és a cica elválaszthatatlan barátok lesznek. Ám akkor Scarlettnek el kell kezdenie az új iskolát…

Zokni minden nap megpróbálja követni kis gazdáját az iskolába. Egyik reggel azonban hirtelen zápor tör ki, és a kiscica eltéved. Hogyan fogja Scarlett valaha is megtalálni, amikor fogalma sincs, hol lehet?

Eredeti mű: Holly Webb: The Missing Kitten

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó!

Könyvmolyképző, Szeged, 2014
126 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633991565 · Fordította: Robin Edina · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2014
keménytáblás · ISBN: 9789633991572 · Fordította: Robin Edina

Amethyst
Holly Webb: Az elveszett kiscica

Aranyos történet egy kiscicáról, aki túlságosan ragaszkodik gazdijához, és folyton folyvást követi a kislányt az iskolába, mígnem egy nap csapdába nem esik. Tény, hogy gyerekként mind a tíz ujjamat megnyaltam volna egy ilyen mesekönyv után, felnőtt fejjel sajnos nem kerültem ilyen szinten a hatása alá. Jó volt, de Holly Webbtől olvastam már jobbat is.

Netti_10
Holly Webb: Az elveszett kiscica

Nagyon aranyos történet egy idilli családról. Nemhiába imádják a gyerekek Holly Webb könyveit. A Zokni név egy kicsit szokatlan, de szerethető.