Az ​elhagyott kiskutya 18 csillagozás

Holly Webb: Az elhagyott kiskutya

Amikor Zoe kisegít a nagynénje, Jo néni állatmenhelyén, egy vészhelyzetben kell helytállnia. Három aprócska kiskutyát hagytak a küszöbön, akiket ápolni és gondozni kell, különösen a legkisebbet, Cukit, aki nagyon rossz bőrben van.

Zoe tudja, hogy nem lehet saját kutyája, de ahogy telnek a napok, egyre jobban megszereti a kölyköket, leginkább Cukit. Hogyan fogja elviselni, amikor eljön az idő, és a kutyus új otthonba kerül?

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Állattörténetek Könyvmolyképző · Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634573227 · Fordította: Palásthy Ágnes
Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634573210 · Fordította: Palásthy Ágnes

Heni_s_BookBar>!
Holly Webb: Az elhagyott kiskutya

Igazán aranyos történet volt és jelentem, hogy csak az utolsó oldalakon érzékenyültem el. :) Ha kutyákról szóló könyvet olvasok, mindig elsírom magam. Nekem ők az úgymond „gyengéim”. :)
Tetszett, hogy a könyv nem csak kifejezetten az árva kiskutyákról szólt, hanem főszerepet játszott benne a barátság és a felelősségtudatra nevelés. Pont ezért ajánlanám gyerekeknek is, mert sokat tanulhatnak belőle azonkívül, hogy aranyos és szép történetet olvashatnak közben. Az írónő barátian ír és felnőttnek is tudom ajánlani könyvet, nem csak gyerekeknek. :)

szanes1>!
Holly Webb: Az elhagyott kiskutya

Cuki kis könyv, 6 éves kisfiamnak olvastam fel esti meseként, nagyon élvezte, keresni fogunk még hasonló történeteket.

Ritka_a>!
Holly Webb: Az elhagyott kiskutya

Nagyon aranyos történet egy utcára tett kiskutyáról spoiler és egy kislányról, akinek minden álma egy kutyus. Zoe igazán felelősségteljesen gondozza a kiskutyákat, nagyon sajnáltam, hogy neki nem lehet sajátja. Együtt izgultam és örültem vele. Szívesen ajánlom mindenkinek, mert amellett, hogy nagyon szép, még rendkívül tanulságos is. A nagyobb betűmérettel pedig a kisebbek is könnyen elolvashatják.