A ​szökevény kiskutya 11 csillagozás

Holly Webb: A szökevény kiskutya

Ruby nagyon örül, amikor a nagynénje tacskójának kölykei születnek. A szülei pedig csodálatos meglepetést tartogatnak neki: választhat egyet a kiskutyák közül. Ruby rögtön tudja, melyiket válassza – azt a gyönyörű kölyköt, akit magában Tobynak nevezett el.

Ruby nagyon szeret Tobyval játszani, és alig várja, hogy sétálni vihesse – olyan remekül fognak szórakozni! De az erdei kiránduláson felülkerekedik Toby kíváncsi természete, és a kölyökkutya elrohan, új kalandokat keresve. Ám hamarosan eltéved, és rémülten jön rá, hogy magára maradt. Vajon visszatalál-e valaha az ő szeretett Rubyjához?

Sophy Williams illusztrációival

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Állattörténetek Könyvmolyképző · Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634573296 · Fordította: Palásthy Ágnes · Illusztrálta: Sophy Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634573302 · Fordította: Palásthy Ágnes

Nordlicht>!
Holly Webb: A szökevény kiskutya

Ruby születésnapi ajándékként kutyatulajdonos lesz: egy Toby nevű törpetacskó kölyök kerül a családba, akinek még rengeteget kell tanulnia ahhoz, hogy beilleszkedjen az új környezetbe. Egy erdei séta lakalmával Toby megszökik a gazdájától, és eltéved. Ruby kétségbeesve keresi a kis szökevényt, de nem sikerül a nyomára bukkannia sötétedés előtt, így a kutyus nélkül kell hazamennie. spoiler
A könyvből megtudhatjuk, hogy miért tesznek a kutyusokba chipet, milyen információk kerülnek rá egy ilyen adathordozóra, és hová tudunk fordulni segítségért, ha elveszett a kutyánk, és szeretnénk megtalálni.
A történetnek szerencsére boldog vége lesz – ezzel remélem nem árulok el titkot. :)

Annamária_Seres P>!
Holly Webb: A szökevény kiskutya

Ebben a kötetben egy fiatal kis törpe tacskó története bűvöli el olvasóját. Több információt tartalmaz, hogy hogyan kell kiskutyával törődni, gondozni.
Jake és Mickey párosa nagyon elbűvölő.

Éva_Bátka P>!
Holly Webb: A szökevény kiskutya

Ugyan ketten is belealudtunk ma este ebbe a könyvbe, – a kisfiam mikor olvastam neki, én pedig most éjfél után, amikor egy kihívás miatt befejeztem – de nem azért mert rossz. Kedves, bájos történet, amit jó szívvel ajánlok kisgyerekeknek. Tündériek az illusztrációk is a könyvben.